אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלי ספוילרים: פרקי "משחקי הכס" דלפו לרשת בטרם שודרו

בלי ספוילרים: פרקי "משחקי הכס" דלפו לרשת בטרם שודרו

המעריצים בפאניקה: ארבעה פרקים מהעונה החמישית של הסדרה הפופולרית הופיעו באתרי טורנטים ימים לפני שידור הפרק הראשון בעונה. ככל הנראה שמדובר בקבצים שהועברו למבקרי טלוויזיה והודלפו למנועי שיתוף קבצים בידי האקרים

12.04.2015, 11:49 | ניצן סדן
ארבעה מפרקי העונה החמישית של "משחקי הכס" דלפו לרשת במהלך סוף השבוע והופיעו במספר אתרי שיתוף קבצים - כאשר מועד שידור הפרק הראשון מביניהם צפוי להמשך היום (א'). מעריצי הסדרה, שחוששים מספוילרים, הביעו דאגה ברשתות החברתיות - בין השאר גם בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

לפני שבוע הביע גרג ספנס, ממפיקי הסדרה, חששות כבדים מדליפת פרקים וצילומים מהסט לרשת. "משחקי הכס" היא הסדרה שזכתה למספר הגדול ביותר של שיתופים פיראטיים ברשת, בשל הפער בין שידור הפרקים ב-HBO ובין השידור אצל רוב הזכייניות שלה בעולם.

מה יעלה בגורלן? הדמויות הלא-שנואות של "משחקי הכס" מה יעלה בגורלן? הדמויות הלא-שנואות של "משחקי הכס" מה יעלה בגורלן? הדמויות הלא-שנואות של "משחקי הכס"

ארבעת הפרקים שדלפו מוצגים באיכות 480p שהיא נמוכה יחסית. עדיין לא ידוע כיצד הגיעו הפרקים לרשת, אך לפי מספר הערכות, מדובר בקבצים אשר הועברו מ-HBO אל מבקרי טלוויזיה שמחשביהם נפרצו. לפי דיווח של מאשאבל, בהודעה שפרסם אחד ממעלי הקבצים באתר טורנטים רמז העבריין כי בידיו חומר נוסף שיפורסם בעתיד.

מפיקי HBO אמרו בעבר שאין להם בעיה עם השיתוף הפיראטי של פרקי הסדרה, שכן כך נבנה לה קהל מעריצים רחב במיוחד בכל העולם. ואולם, ככל הנראה שהדליפה האחרונה תדיר שינה מעיניהם: החברה השיקה לאחרונה את HBO Now, שירות סטרימינג שנועד להתחרות בנטפליקס. דליפת פרקים - של "משחקי הכס" או של כל סדרה אחרת בבעלות הרשת - עשויה לפגוע בשירות ולגרום למשתמשים להסיק כי אין להם צורך בו, בידיעה כי הפרקים גם כך ימצאו את דרכם אל האינטרנט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות