אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אטרקציה חדשה בטוקיו - גודזילה מאיימת באמצע העיר

אטרקציה חדשה בטוקיו - גודזילה מאיימת באמצע העיר

המפלצת נושפת האש ומחסלת הבניינים הוצבה ברובע שינג'וקו בבירת יפן בתקווה שתמשוך תיירים לעיר. השנה מתכנן אולפן טוהו שאחראי לסרט המקורי מ-1954, לצלם סרט המשך, לאחר הפסקה של עשור

12.04.2015, 21:49 | שירות כלכליסט
גודזילה, המפלצת נושפת האש ומחסלת הבניינים, הפכה לשגרירת התיירות של רובע שינג'וקו בטוקיו. ביפן מקווים שכוכבת הקולנוע הגדולה ביותר במדינה, תעזור למשוך תיירים, זאת בעקבות אסטרטגיית פתיחת השוק שהשיק ראש הממשלה שינזו אבה.

פסל ראש הגוזדילה, הנישא לגובה של 52 מטרים, נחשף בסוף השבוע במשרדים של טוהו, האולפן היפני שאחראי לסרט המקורי מ-1954. בטוהו מתכוונים לצלם השנה סרט המשך, לאחר הפסקה של עשור.

הגודזילה בשיא תפארתה הגודזילה בשיא תפארתה הגודזילה בשיא תפארתה

הקאמבק של גודזילה בא לידי ביטוי גם בלהיט ההוליוודי בכיכובה שיצא בשנה שעברה. סרט ההמשך מתוכנן לצאת לאקרנים ב-2018.

בטקס שנערך בסמוך לראש של גודזילה השתתף ראש עיריית רובע שינג'וקו קניצ'י יושיזומי, שהעניק לגודזילה תעודת תושב, אותה קיבל "בשמה" מנהל האולפנים מינאמי איצ'יקוואה. לדברי ראש עיריית הרובע, האמונה הרווחת היא שכל מקום שגודזילה מחסלת בסרטים ישגשג בחיים האמיתיים. "גודזילה היא דמות שהיא גאוותה של יפן", אמר.

גודזילה נוצרה גם כתגובה לטראומה הלאומית לפצצות האטום שהוטלו על הירושימה ונגסאקי בסיום מלחמת העולם השנייה. בסרטים לאורך השנים היא הרסה את טוקיו טאואר, גשר הקשת, בניין הפרלמנט ומספר טירות ביפן וגם הספיקה לחסל את גשר שער הזהב וחלקים אחרים של סן פרנסיסקו בגרסה ההוליוודית שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות