אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכם שיתוף הרשתות בין Hot mobile לפרטנר: 45 עובדים יפוטרו צילום: אוראל כהן

הסכם שיתוף הרשתות בין Hot mobile לפרטנר: 45 עובדים יפוטרו

בתחילת השבוע נחתם הסכם בשיתוף ההסתדרות המסדיר את העברת העובדים למיזם המשותף המכונה JV הצפוי לחסוך לשתי החברות מאות מיליוני שקלים בשנה בהוצאות תפעול; העובדים המפוטרים יקבלו פיצויים מוגדלים של 200%

14.04.2015, 11:08 | אופיר דור
הסכם שיתוף הרשתות בין פרטנר ל-HOT mobile מתקדם צעד אחד קדימה. ביום ראשון השבוע נחתם בין ההסתדרות לחברת פרטנר הסכם המסדיר את העברת עובדי מחלקת ההנדסה בחברה למיזם המשותף שאמור להפעיל את הרשת המשותפת של פרטנר ו-HOT mobile. הסכם מקביל אמור להיחתם בהמשך השבוע בין HOT לבין ההסתדרות. בשתי החברות, HOT mobile ופרטנר, כבר יש ועד יציג אך עדיין לא נחתם הסכם קיבוצי.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההסכם שנחתם בפרטנר נקבע כי החברה תעביר עד 85 עובדים ומנהלים למיזם החדש. במקביל קובע ההסכם כי פרטנר תוכל לפטר עד 35 עובדים והחברה אמורה להתחיל בתהליך פרישה יזומה לאחר שההסכם יקבל את אישור משרד התקשורת. מ-HOT mobile צפויים לעבור עד 50 עובדים למיזם המשותף הנקרא JV. החברה תוכל לפטר עד 10 עובדים במסגרת התהליך.

אילן צחי, מנכ"ל הוט, צילום: אלי דסה אילן צחי, מנכ"ל הוט | צילום: אלי דסה אילן צחי, מנכ"ל הוט, צילום: אלי דסה

מצד ההסתדרות חתם על ההסכם בפרטנר יקי חלוצי, יו"ר איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט והייטק. ההסכם מסדיר גם חלק מהתנאים של העובדים העוברים למיזם החדש. ההסכם קובע כי בשנה הראשונה לא יהיו פיטורי התייעלות במיזם, לא יוכנסו עובדי קבלן והעובדים יקבלו מענק בגובה שתי משכורות בסוף השנה. העובדים המפוטרים יקבלו פיצויים מוגדלים של 200%.

המיזם המשותף עדיין לא אושר סופית על ידי משרד התקשורת, אך הוא נמצא בתהליכי אישור סופיים. המיזם החדש יעביר לרשותו את הרשתות הסלולריות של HOT mobile ופרטנר וינהל אותם במשותף. המהלך צפוי להביא לחיסכון של מאות מיליוני שקלים בשנה לשתי החברות בהוצאות התפעול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות