אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שנה אחרי שלא קיבל את כיסא המנכ"ל: יוסי לוי פורש מהבורסה צילום: בלומברג

בלעדי לכלכליסט

שנה אחרי שלא קיבל את כיסא המנכ"ל: יוסי לוי פורש מהבורסה

לוי הוא הבכיר האחרון בהנהלה מתקופתה של המנכ"לית הקודמת, אסתר לבנון. עלות שכרו ב-2013 עמדה על 1.36 מיליון שקל

16.04.2015, 12:43 | רחלי בינדמן

יוסי לוי, סמנכ"ל בכיר בבורסה לניירות ערך בתל אביב, ומי שהיה מועמד לתפקיד מנכ"ל הבורסה, פורש מתפקידו. כך נודע ל"כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

לוי היה מועמד להחליף את מנכ"לית הבורסה הקודמת, אסתר לבנון, אך לבסוף לא קיבל את התפקיד. כיום לוי הוא הדמות הבכירה המכהנת בבורסה מתקופתה של לבנון. לוי פורש קצת יותר משנה לאחר שלא קיבל את תפקיד המנכ"ל, כאשר לתפקיד מונה יוסי ביינארט. בתפקידו האחרון שימש לוי כראש מחלקת פיקוח על חברי הבורסה.

יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה, צילום: אוראל כהן יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה | צילום: אוראל כהן יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה, צילום: אוראל כהן

 

לוי היה בין שיאני השכר של הבורסה ובשנת 2013 עמדה עלות שכרו על 1.36 מיליון שקל כשהיא כוללת מענק של 75 אלף שקל. עלות שכרו היתה גבוהה מזו של ביינארט, שעלות שכרו עומדת סביב מיליון שקל.

 

המנהלים שנותרו מתקופת הנהלת הבורסה הקודמת הם חני שטרית בך, סמנכ"לית בכירה ומנהלת המחלקה הכלכלית ורובי גולדנברג, סמנכ"ל בכיר ומנהל מחלקת מסחר, נגזרים ומדדים.

 

ביום ראשון הקרוב יובאו הדו"חות הכספיים של הבורסה לאישור האסיפה הכללית. הדו"חות כוללים בונוסים של כ-4 משכורות לביינארט (כ-300 אלף שקל בונוס) וליו"ר, אמנון נויבך (כ225 אלף שקל).

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות