אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפליקציית טינדר, מהדורת שנות השמונים העליזות צילום: Youtube

PLAY

אפליקציית טינדר, מהדורת שנות השמונים העליזות

מהדורת אייטיז הזויה של אפליקציית המין המזדמן כוללת דיסקטים וניירות, ברק אובמה וקים ג'ונג און נושאים קולם בשיר, עלייתו של כריש המלפפון והמסכה הכי יפנית שהומצאה אי פעם

16.04.2015, 20:40 | נמרוד צוק

1. אנחנו קוראים לזה טינדר וינטג'

איך טינדר היה נראה אם הוא היה פועל בשנות השמונים? הגרסה העתיקה של שירות הדייטינג הפופולרי כוללת מרכיבים מפתיעים כמו טופס הרשמה מנייר, דיסקטים להתקנת התוכנה על המחשב שלכם, ממשק שורת פקודה ומקלדת חינני וזמני תגובה מהירים, בסטנדרטים של 1989.

2. דואט נשיאותי

אנחנו קצת חוששים לשלומו של האיש שממלא את תפקידו של קים ג'ונג' און בצמד המוזיקאים הקומיים הבא, שמדגים כיצד שליט קוריאה ונשיא ארה"ב ברק אובמה היו נשמעים אם הם היו מרימים מופע מוזיקלי משותף.

3. האם זה ציפור? האם זה מטוס? לא, זה כריש מלפפון

יש מי שמשתמש בירקות כדי להכין סלט או מרק ירקות או רוטב לפסטה, ויש אנשים שמעדיפים לפסל מהם צורות של חיות. האמן אל מת'יוס שייך לסוג השני.

4. הקרחת? תרמתי את השיער למדע

מה לא עושים כדי לגרום לסטודנטים להתעניין באמת במבנה המוח והתפקידים שכל אחד מחלקיו ממלא? ננסי קאנווישר, חוקרת מוח מ-MIT, לא היה אכפת לוותר על השיער שלה (כולו) כדי שהעוזרת שלה תוכל להשתמש בגולגולת החלקה שלה בתור עזר חינוכי יוצא דופן.

5. חתול מפלצת

אין משהו שאנחנו רוצים כרגע יותר ממסיכת הראש הענקית והריאליסטית להפחיד הזו, שנוצרה לצורך תערוכה במוזיאון המטרופוליטן של טוקיו.

גברת, אני חושב שיש לך חתול על הראש גברת, אני חושב שיש לך חתול על הראש גברת, אני חושב שיש לך חתול על הראש

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות