אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייפון 6 טוב יותר מגלקסי S6? אני אפתח לך את הצוואר!

בשולי הרשת

אייפון 6 טוב יותר מגלקסי S6? אני אפתח לך את הצוואר!

דם ומובייל: ויכוח בין מעריצי מערכות ההפעלה המתחרות הפך לקרב בבקבוקים שבורים באוקלהומה והסתיים בדקירות, פציעות ואשפוז. המשטרה המקומית פתחה בחקירה ומחפשת אחר עד שנמלט מן המקום

18.04.2015, 08:14 | ניצן סדן
חובבי iOS של אפל ואנדרואיד של גוגל נוהגים להתווכח על יתרונות וחסרונות שתי הפלטפורמות, אך אמש הפך ויכוח שכזה לתגרה אלימה במיוחד בטולסה, אוקלהומה: ג'ירו מנדז ואליאס אסבו, שותפים לדירה, חזרו מפאב לביתם ובדרך ניהלו ויכוח סוער - על יתרונות האייפון 6 אל מול אלה של הגלקסי S6 החדש.

קראו עוד בכלכליסט

בעוד שוויכוחים כאלה מסתיימים לרוב ב"כן, לכל מכשיר יש יתרון משלו ולכל משתמש – טעם משלו" בגרסה זו או אחרת, כשהגיעו השניים למגרש החניה של הבניין בו גרו, החלו להאבק ואף דקרו זה את זה בבקבוקי זכוכית שבורים.

גלקסי S6. זו סיבה לדקור מישהו? גלקסי S6. זו סיבה לדקור מישהו? גלקסי S6. זו סיבה לדקור מישהו?

לפי דיווח של ערוץ KTUL במדינה, השוטרים שהוזעקו למקום מצאו את השניים שותתים דם ופצועים קל עד בינוני. שניהם אושפזו בבית חולים בעיר וייחקרו בצורה מקיפה כשיחלימו מפציעותיהם.

כאמור, לכל מערכת הפעלה יש יתרונות וחסרונות משלה וייטב לכם לזכור זאת, גם בעת ויכוחים סוערים במיוחד. אתם מוזמנים לגלות בדיוק על מה מוותרים אייפוניסטים שעוברים לאנדרואיד, או בעלי טלפון אנדרואיד שהחליטו לאמץ את האייפון 6 בכתבה זו.

משטרת טולסה מחפשת עתה אחר אדם שלישי שדווח כי שהה בחברתם במהלך הערב ונעלם. אני מניח שלא מן הנמנע שהנ"ל הוא מעריץ של ווינדוס פון, שפשוט הבין שאין לו מה לחפש בתגרה האמורה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
למגיב 4: בימינו הויכוח הוא על המערכת הפעלה ולא על החומרה
אני קניתי אייפון 4, כשזה עוד היה אייפון 4 או גלקסי S. בהסתכלות לאחור אין לי ספק שאייפון 4 היה טוב יותר בסדרי גודל. אז לא הבנתי ואפילו התלבטתי בין המכשיר הפתוח למכשיר הסגור. אבל אז יצא גלקסי S2 ואחרי זה אייפון 4S ואז גלקסי S3 וגלקסי S4 וכו'. אולי קצת טעיתי בסדר. בוא נדבר תכלס, הפערים בחומרה כבר לא גדולים כמו פעם. ובינינו, בסוף אנחנו על הווטסאפ פייסבוק או במצלמה או קוראים כתבה בתור למשהו. בשביל זה לא צריך חומרה, לכל היותר מסך טוב ובטריה חזקה. ודווקא פה אין הרבה הבדל. בימינו ההבדלים העיקריים הם במערכת הפעלה. אני תיכננתי לקנות גלקסי 6 כי אייפון לא מצדיק את המחיר. אבל מה שמאכזב אותי זה שדווקא מבחינת חומרה הוא הופך ליותר סגור.. למשל שלא ניתן להרחיב זכרון עם כרטיס חיצוני. בשביל הסגירות הזו אני כבר אקנה אייפון וארוויח את המעבר החלק בין גרסאות IOS.
מאיר  |  19.04.15
לכל התגובות