אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי אנדרואיד ו-iOS: אופיס המשופרת מגיעה גם לווינדוס פון

אחרי אנדרואיד ו-iOS: אופיס המשופרת מגיעה גם לווינדוס פון

מיקרוסופט העדיפה לשדרג קודם את חבילת היישומים המשרדיים בגרסאות למערכות ההפעלה המתחרות פשוט משום שנתח השוק שלהן גדול יותר. מסוף החודש, יוכלו גם משתמשי ווינדוס פון ליהנות מכלי השיתוף, העריכה והגיבוי שבגרסה החדשה

19.04.2015, 15:11 | רפאל קאהאן

לאחר שעדכנה את גרסאות האופיס ל-iOS ואנדרואיד, מביאה מיקרוסופט את היכולות המתקדמות של חבילת התוכנות גם לווינדוס פון. לפי דיווח של רויטרס, בסוף החודש תושק גרסה מעודכנת של תוכנות אופיס למערכת ההפעלה של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

iOS של אפל הייתה הראשונה לזכות במהדורת אופיס המעודכנת, ככל הנראה בשל רצונה של מיקרוסופט להרוויח מחדירת האייפד לארגונים ולבתי ספר בארה"ב במסגרת חוזים ממשלתיים שונים. ביחד איתה עודכנה גם גרסת האנדרואיד, מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר בשוק המובייל. בסופו של דבר, יישומי iOS ואנדרואיד מניבים למיקרוסופט יותר רווחים מיישומים שנועדו אך ורק למערכת ההפעלה שלה, שמחזיקה כ-3% בלבד מהשוק.

אופיס החדשה באייפד. בקרוב גם בווינדוס פון אופיס החדשה באייפד. בקרוב גם בווינדוס פון אופיס החדשה באייפד. בקרוב גם בווינדוס פון

חבילת האפליקציות החדשה כוללת שיפורי ממשק, אינטגרציה מלאה עם דרופבוקס, יכולות שיתוף מתקדמות ונוחות, עריכת קבצים משותפת ועוד.

היכולות הבסיסיות של החבילה יהיו זמינות חינם לכל המשתמשים, אולם עבור יכולות עריכה מתקדמות תיאלצו להירשם כמנויים לשירות אופיס 365 של החברה. זאת ועוד, מיקרוסופט גם עדכנה שגרסת ה-PC של החבילה תהיה זמינה במהלך השנה הקרובה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות