אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תעשיית הימורים סביב זהותו של התינוק המלכותי צילום: איי.אף.פי

תעשיית הימורים סביב זהותו של התינוק המלכותי

הזוג המלכותי מצפה ללידה בכל יום - ובבריטניה מהמרים על מין היילוד, שמו וצבע השיער שלו. הימור כי מדובר בתינוקת שתיקרא אליס יעלה לסוכנויות ההימורים 500 אלף ליש"ט

19.04.2015, 20:55 | שירות כלכליסט

 הדוכסית מקיימברידג' קייט מידלטון אמורה ללדת בכל יום. אמנם מרבית הפרטים בנוגע ללידה המצופה אינם ידועים, בראשם מין התינוק, אך אין בכך מפריע לבריטים להמר על הפרטים השונים. ההערכה הגוברת כעת, כפי שהיא באה לידי ביטוי בסוכנויות ההימורים, היא כי מדובר בתינוקת בלונדינית בשם אליס. ההימור הזה, אם יתממש, יעלה לסוכנויות ההימורים 500 אלף ליש"ט.

הזוג המלכותי קייט וויליאם ובנם ג הזוג המלכותי קייט וויליאם ובנם ג'ורג' | צילום: איי.אף.פי הזוג המלכותי קייט וויליאם ובנם ג

על פי כמות ההימורים שהתקבלו, בסוכנות ההימורים לדברוקס הציבו יחס של 4 ל־5 לאפשרות שבני הזוג המלכותי יבחרו בשם אליס, ולאחריה השמות אליזבת' ושרלוט, שלהם סיכוי של 1 ל־6. נוסף על כך, ההימור המועדף הוא כי הלידה תתרחש היום, 20 באפריל, וההנחה היא כי תיוולד תינוקת בלונדינית.

בחניון של בית החולים סנט מארי שבמערב לונדון כבר החלו להגביל את החניה כהכנה לקראת בואה של הדוכסית. אם המהמרים טעו והלידה תתרחש ביום שלישי, אז התינוק או התינוקת יחלקו יום הולדת עם המלכה, שתחגוג ביום שלישי את יום הולדתה ה־89.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות