אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשמית: אושר הסכם שיתוף הרשתות בין פרטנר ל-HOT mobile צילום: אוראל כהן

רשמית: אושר הסכם שיתוף הרשתות בין פרטנר ל-HOT mobile

יוקם תאגיד משותף שינהל את רשת הסלולר המשותפת לשתי החברות. התאגיד יעסיק כ-150 עובדים והמנכ"ל המיועד שלו הוא אייל אילוז, סגן סמנכ"ל הטכנולוגיות בפרטנר

20.04.2015, 17:44 | אופיר דור

משרד התקשורת אישר באופן רשמי את הסכם שיתוף הרשתות הסלולריות בין חברת פרטנר לחברת HOT mobile. שתי החברות הוציאו היום (ב') הודעה משותפת על קבלת האישור ממשרד התקשורת שמתווסף לאישור שנתנה רשות ההגבלים העסקיים לשיתוף הפעולה.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות קבלת האישור יוקם תאגיד משותף בבעלות שווה של HOT mobile ופרטנר בשם PHI, שיעביר לרשותו את רשתות הרדיו הקיימות של שתי החברות. התאגיד ינהל את הרשתות הסלולריות של שתי החברות וימשיך את ההקמה של רשת הדור הרביעי (LTE) שפרטנר החלה בה.

בראש התאגיד יעמוד דירקטוריון בן שישה חברים, שיורכב משלושה אנשי הנהלה בכירה מפרטנר ושלושה מ-HOT. הדירקטוריון יבחר מנכ"ל לתאגיד. השם הבולט לתפקיד הוא אייל אילוז, סגן סמנכ"ל הטכנולוגיות של פרטנר. התקציב לפעולתו של התאגיד יגיע משתי חברות-האם. עדיין לא הוחלט על מיקום סופי למשרדים של התאגיד החדש, שלא יישב במטה של פרטנר או של HOT.

מנכ"ל HOT אילן צחי, צילום: אלי דסה מנכ"ל HOT אילן צחי | צילום: אלי דסה מנכ"ל HOT אילן צחי, צילום: אלי דסה

מדובר בהסכם שיתוף הרשתות הראשון שמאושר סופית בישראל. מטרת ההסכם לחסוך עשרות מיליוני שקלים בהוצאות התפעול של רשתות סלולר עצמאיות. ההסכם השני שנחתם בין סלקום וגולן טלקום עדיין לא אושר על ידי משרד התקשורת ורשות ההגבלים העסקיים, כאשר המשרד ביקש משתי החברות להכניס בו שינויים בטרם הוא ימשיך לדון בו.

בשבועיים האחרונים נחתמו הסכמים בין פרטנר ו-HOT בנפרד לבין ההסתדרות שהסדירו את העברת העובדים למיזם החדש. המיזם צפוי להעסיק כ-150 עובדים, מתוכם 85 עובדים מפרטנר והשאר מ-HOT, כך שהחברות לא יעסיקו עוד כוח אדם בתחום רשתות הרדיו והרכשת אתרים. ל-35 עובדים מפרטנר שעוסקים בתחומים אלו ולא עוברים למיזם, ניתנה האפשרות לעבור לתפקידים אחרים בחברה או לעזוב בתנאים מועדפים שסוכמו מול ההסתדרות.

גם HOT mobile חתמה על הסכם מול ההסתדרות לפיו יפוטרו עובדים בודדים שלא יעברו לתאגיד המשותף ועובדים נוספים יקלטו בתפקידים אחרים בחברה. שתי החברות ימשיכו להפעיל ליבת רשת נפרדת אך כל רשת הרדיו שלהן תהיה משותפת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ל-4 - אחי , מיכאל גולן זה עבריין מתחכם - שכל השקעותיו בישראל הזרעת שינאת חינם
גם משרד התקשורת מבינים שיש כאן עבריין מתחכם - נקודה. גולן נוכל שעסוק להשמיץ כולם בכדי להסתיר אפססססס השקעותיו בישראל ודרך התנהלותו העבריינית מול הרגולטור והמדינה . אין ספק שחברת הוטמובייל והוט בפרט מהווה לגולן יריב בישראל ובצרפת גם... אגב הנוכל מיכאל גולן עשה את הונו בחברת הוט עד אשר פטריק דרהי זרק אותו לאחר שהבין מהר מאוד מי זה מיכאל גולן -תרתי משמע...
עיישה  |  25.04.15
4.
אישור זה מהווה את ההוכחה שיש כאן שילוב "אמיתיח" של 2 חברות
מה אומר על ההסכם מיכאל גולן ??? מה אומר מיכאל גולן על שהסכם שיתוף רשת דור4 עם סלקום לא מאושר ?? משרד התקשורת והרשות להגבלים עסקיים הם אלו שמאמתים שחברת הוטמובייל מקבוצת הוט כאן לצד פרטנר משקיעה בפריסת רשת כמתבקש ואיננה מפרה את הרשיון מפעיל !! שמיכאל גולן ימשיך להשריץ ברשת עליהום על כולם ועל הוטמובייל והוט בפרט כפי שאנו קוראים כאן כשלוש שנים בתגובות יחצנ"י גולן בכל פוסט . אסטרטגיית הנוכל מיכאל גולן להשמיץ כולם כבר לא משכנעת לא אותנו הקוראים ולא את כל הנוגעים בדבר במשרד התקשורת גם .. לאמת אין2 פנים !! עובדה !
קהירי  |  24.04.15
1.
אוחחח.... איך שהגלגל מסתובב לו כאן ...פרטנר+הוטמובייל מסמר אחרון בארון קבורה של גולן
מיזם שמוקם בשותפות מלאה של השקעות באופן שיויוני בין 2 הצדדים !!!! מיזם שבמסגרתו מקימות שתי החברות רשת משותפת שתספק שירותים לשתי החברות. מיזם בין החברות והוא צפוי להיות מנוהל באמצעות דירקטוריון משותף. מיזם בין שני מפעילים שיתחלקו בהוצאות ובבעלות על הרשת באופן שווה !!! אז מי אמר מספיק להיות פראייר כאן ? מיכאל גולן ? אז מי אמר שכולם כאן בשוק הסלולר והתקשורת חזירים ועושקים וגנבים -מיכאל גולן ?? מיכאל גולן זה שרוצה לקבל תשתיות סלקום בבעלות מתמנה מבלי להשקיע באופן שיויוני עם סלקום ומבלי להיות מושקע ברשת דור3 גם מלתחילה? כמתבקש למפעיל סלולר ורשיון גולן אוחחחחחח איך שהגלגל מסתובב לו כאן ...על ראש הנבלה מיכאל גולן החלו לבעור הכובעים לבסוף -3 שנים מבלבל בביצים בהשמצות /דיה/שקרים על חברת הוט והוטמובייל והכל בכדי להסתיר נוכלות בהתנהלות גולן אה ?? אנחנו נפגעי גולן לשעבר קוראים את התנהלות גולן כאן ושמחים שברחנו מגולן -אנחנו מנויי הוטמובייל בהווה עם קליטה מעולה קו וגלישה מהירה מעולה !! שמחים לראות את גסיסת גולן כאן והכי שמחים שנוכלות גולן אט אט ניחשף לעם .
פידל מגנולי  |  20.04.15