אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברוב מוחץ: בעלי המניות של מר אישרו את שכרו של ניר למפרט

ברוב מוחץ: בעלי המניות של מר אישרו את שכרו של ניר למפרט

רק פסגות ואלטשולר שחם התנגדו למתן שכר של 100 אלף שקל בחודש למנכ"ל הנכנס, לא כולל בונוס שנתי של עד 12 משכורות

21.04.2015, 15:30 | גיל קליאן
תנאי השכר של ניר למפרט כמנכ"ל מר אושרו ברוב מוחץ באסיפת בעלי המניות של החברה. 90.7% מבעלי המניות שאינם נגועים בעניין אישי הצביעו בעד תנאי השכר של למפרט, כאשר מבין המשקיעים המוסדיים רק פסגות ואלטשולר שחם התנגדו להסכם השכר.

קראו עוד בכלכליסט

במקביל לתנאי השכר של למפרט, אישרו בעלי המניות את הגדלת המסגרת למנכ"ל במדיניות השכר - שהוגדלה על מנת להכיל את תנאי השכר החדשים של המנכ"ל הנכנס.

כעת יקבל למפרט שכר חודשי של 100 אלף שקל, שיוענק ללמפרט לפני הבונוסים והתגמולים האחרים. למפרט זכאי ל-22 ימי חופש, ורכב חברה בעלות של עד 250 אלף שקל. המענק השנתי של למפרט יהיה תלוי ביעדים, ויוגבל למקסימום של 12 משכורות בשנה. החברה תוכל להחליט להגדיל את הבונוס ב-25% לפי שיקול דעתה (כלומר ללא תלות בביצועים בפועל) וכן להעניק ללמפרט מענק מיוחד נוסף על "הישגים מיוחדים ויוצאי דופן", שלא הוגדרו, בהיקף של 3 משכורות נוספות. כמו כן, למפרט יהיה זכאי ל-6 חודשי הודעה מוקדמת במקרה של סיום העסקתו.

למפרט יקבל גם חבילת אופציות מהחברה, בשווי של 787 אלף שקל. מחיר המימוש לכל אופציה שייקבל למפרט נקבע על 26.5 שקל למניה. למפרט יקבל 272 אלף אופציות, שיבשילו ב-3 מנות שוות החל משנה מיום ההענקה, ובמועדים של כל שנה לאחר מכן.

ניר למפרט ניר למפרט ניר למפרט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
ומה הוא יעשה שעוז עובדי לא עשה?
ומה לגבי עדי ברוק? הכושים עשו את שלהן הכושים ילכו הבייתה מר היא חברה מסואבת...שמשלמת שכר זעום לעובדים הפשוטים שמביאים את הכסף לחברה. שכר של 15K+ רכב ודרישה למאמץ מלחמתי למען החברה.. כאשר המנהלים בדרג הבכיר מינוס, מקבלים שכר של 50K וצפונה. למהצריך להביא מנהלי תפעול שהסתדרו יופי בלעדיהם עם שכר של 40K???? למה צריך מערכת היררכית אנכית מרובת מנהלים???? חיים מר יקירי----נראה שמפעל החיים שלך לא יחזיק מים ב 10 עד 20 שנה הבאות. הכתובת על הקיר. באים מנהלים עושים עליך סיבוב והולכים הבייתה פימי- פתחו עיניים....אתם לא רואים מה קורה בתוך הארגון חג שמח ובהצלחה למר למפרט....בא נדבר עוד 3 שנים ונראה איפה תהיה יעיש
עובד לשעבר  |  21.04.15