אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שירות השיחות הקוליות של ווטסאפ מגיע ל-iOS צילום: בלומברג

שירות השיחות הקוליות של ווטסאפ מגיע ל-iOS

פייסבוק השיקה את גרסה 2.12.1 של אפליקציית ההודעות המיידיות הפופולרית שמוסיפה תמיכה בשירות החדש. עם זאת, השירות לא יהיה זמין באופן מיידי לכל המשתמשים - גם אלו שעדכנו את האפליקציה - אלא יושק בהדרגה

22.04.2015, 12:16 | עומר כביר

סוף סוף גם באייפון: שירות השיחות הקוליות החדש של אפליקציית המסרים המידיים WhatsApp מגיע גם למכשירי iOS של אפל, וגם עבור המשתמשים בארץ.

קראו עוד בכלכליסט

בסוף מרץ השיקה ווטסאפ, אחרי למעלה משנה של תהליך בטא פנימי, כלי חדש המאפשר למשתמשים גם לבצע שיחות קוליות. באופן ראשוני, האפשרות הייתה זמינה רק למשתמשי אנדרואיד אם כי החברה הבהירה כי בעתיד השירות יגיע גם למשתמשי iOS. עכשיו כאמור זה קורה בפועל - אמש (ג') הועלתה לאפסטור גרסה 2.12.1 של האפליקציה הפופולרית, שמוסיפה את האפשרות החדשה גם לאייפון.

מתוך הגרסה החדשה של ווטסאפ ל-iOS מתוך הגרסה החדשה של ווטסאפ ל-iOS מתוך הגרסה החדשה של ווטסאפ ל-iOS

בתיאור הגרסה החדשה, כתבה פייסבוק - שרכשה כזכור את ווטסאפ בעסקה בשווי של יותר מ-20 מיליארד דולר - "שיחות מווטסאפ. התקשרו לחברים ולמשפחה בחינם באמצעות ווטסאפ, גם אם אתם במדינה אחרת. שיחות ווטסאפ עושות שימוש בחיבור האינטרנט שלכם במקום ברשת השיחות הסלולרית הרגילה". עם זאת, חשוב לציין כי השירות החדש עדיין לא זמין לכל המשתמשים, גם אלו שעדכנו את האפליקציה לגרסה החדשה. לדברי החברה, השירות ייפרס באיטיות במהלך השבועות הקרובים.

עד עתה, ווטסאפ לא מסרה נתונים על היקף ההיענות והשימוש בשירות השיחות הקוליות החדש שלה. אך עם 800 מיליון משתמשים פעילים באפליקציה, אף אחד לא יתפלא אם החברה תתחיל לאיים באופן ישיר על שירותים ותיקים כגון סקייפ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות