אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בפייסבוק מסנג'ר: שיחות וידאו

חדש בפייסבוק מסנג'ר: שיחות וידאו

הרשת החברתית יישרה קו עם אפליקציות כווייבר, WeChat והנגאאוטס של גוגל ומאפשרת לבצע שיחות מצולמות ישירות מיישום המובייל שלה לאנדרואיד ול-iOS. בשלב זה התכונה אינה זמינה בישראל

28.04.2015, 14:58 | נמרוד צוק

פייסבוק מוסיפה לגרסאות המובייל של אפליקציית המסנג'ר אופציה לשיחות וידאו, בהמשך לשיחות הקוליות שנוספו ליישום לפני יותר משנה - כך הודיעה אתמול החברה בפוסט בבלוג הרשמי שלה.

קראו עוד בכלכליסט

התכונה החדשה הושקה בשלב זה במספר מצומצם של מדינות בהן ארה"ב, קנדה, בריטניה ומספר מדינות נוספות באירופה. שיחות וידאו זמינות כבר זמן רב (גם בישראל) דרך גרסת הדפדפן של פייסבוק וכעת גם דרך גרסת הדפדפן החדשה של המסנג'ר, אבל הן יפעלו כשיחה קולית בלבד כאשר עונים לשיחה מהסמארטפון.

אפליקציית מסנג אפליקציית מסנג'ר של פייסבוק באנדרואיד וב-iOS אפליקציית מסנג

בגרסה החדשה של אפליקציית המובייל לאייפון ולאנדרואיד, שטרם הופצה לכלל המשתמשים, יתווסף לחלון הצ'ט אייקון וידאו שיאפשר להפעיל לבצע שיחה מצולמת. בדומה לשיחות הווידאו של סקייפ, השיחה תתבצע כשהמשתמש רואה על המסך את התמונה שנקלטת במצלמת המכשיר של הנמען ובפינה הימנית הקטנה גרסה מוקטנת של דמותו כפי שהיא נראית בצד השני. הפיצ'ר עובד גם כאשר מתקשרים מאייפון לאנדרואיד או להיפך, או מאחת מגרסאות הדפדפן של השירות.

מלבד סקייפ, גם Hangouts של גוגל כבר מציעה יכולת דומה, לצד אפליקציות צ'ט דוגמת וייבר ו-WeChat. שתי אפליקציות הצ'ט הפופולריות ביותר במערב, ווטסאפ והמסנג'ר (שתיהן בבעלות פייסבוק) הן היחידות שטרם יישרו קו.

התכונה החדשה מתווספת לשורת חידושים שפייסבוק הוסיפה לאחרונה לגרסאות המובייל של המסנג'ר - פלטפורמה לפיתוח אפליקציות צד ג', אפשרות להעברת סכומי כסף בין אנשים דרך השירות וגרסה המיועדת לעסקים שרוצים לספק שירות לקוחות דרך הצ'ט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות