אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנאפצ'ט ממשיכה להתרחק מהסקסטינג, שכרה בכיר ב-CNN

סנאפצ'ט ממשיכה להתרחק מהסקסטינג, שכרה בכיר ב-CNN

פיטר האמבי יכהן כראש אגף החדשות באפליקציה. הוא יופקד על בקרת התוכן של Discovery, תכונת עדכוני החדשות של סנאפצ'ט שנחשפה בינואר השנה. עד כה גייסה החברה מספר עיתונאים בולטים, ביניהם סגן נשיא ניוזקורפ לשעבר

29.04.2015, 12:22 | נמרוד צוק
סנאפצ'ט מעמיקה את מאמציה להפוך לחברה שעוסקת גם בהפצת חדשות: לאחר שאחר להפעיל בינואר האחרון את תכונת "דיסקברי", שמציג למשתמשים תכנים מגופים כמו CNN, נשיונל ג'אוגרפיק ו-ESPN, הודיעה היום החברה על מינוי פיטר האמבי, אחד הכתבים הפוליטיים הבולטים של CNN, לניהול פעילות האקטואליה שלה.

קראו עוד בכלכליסט

במקביל לתפקידו החדש כראש אגף החדשות בחברה, האמבי ימשיך לעבוד כעיתונאי עבור CNN בהיקף מצומצם יותר לפחות עד סוף 2016, כך סיכמו הצדדים.

תכונת Discovery תכונת Discovery תכונת Discovery

"סנאפצ'ט היא אחת החברות הצעירות המרתקות ביותר בעולם, עם קהל גדול שהולך ומתרחב ומייצר סיקור גולשים בזמן אמת סביב אירועים גדולים, לצד הצלחה גדולה של Discovry - יש פה פוטנציאל לקחת את המשתמשים למקומות חדשים ולמצוא לה יישומים חדשים הקשורים בחדשות", אמר אתמול האמבי.

המטרה הבאה של סנאפצ'ט, ניתן להבין מהבחירה בהאמבי ומהדברים שאמר, היא לחזק את החיבור בין תוכן הגולשים הפומבי שמשתמשי האפליקציה מייצרים (במסגרת Snapchat Stories, פיצ'ר חדש יחסית שנמצא לאחרונה במוקד בעניין של החברה) לבין התכנים המערכתיים.

האמבי הוא לא העיתונאי הבכיר הראשון שהחברה מגייסת: בראש צוות התוכן שהקימה בשנה שעברה הציבה החברה את סגן נשיא ניוזקורפ לשעבר, ניק בל, ותחתיו יוצאי גופים כמו MTV, ערוץ VH1 ואתר The Verge.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות