אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלויד מייוות'ר ניצח את מני פקיאו וזכה בתואר העולמי באיגרוף צילום: רויטרס

פלויד מייוות'ר ניצח את מני פקיאו וזכה בתואר העולמי באיגרוף

האמריקני הכניע את יריבו המושבע בנקודות בקרב המכריע על התואר בלאס וגאס. האלוף, שנותר בלתי מנוצח (מאזן 0:48) חיבק את פקיאו בסיום, אמר לו "אלוהים יברך אותך" וספג שריקות בוז

03.05.2015, 08:03 | ynet
קרב המאה נערך בשעה זו. מני פקיאו ויריבו המושבע פלויד מייוות'ר מתמודדים כעת במאבק מכריע על התואר העולמי באיגרוף במשקל בינוני בלאס וגאס. מיליוני אנשים צופים בקרב המותח.

קראו עוד בכלכליסט

באופן מפתיע למדי, דווקא הכניסה לזירה של פקיאו הייתה מרשימה יותר. הוא עלה מלווה במנחה האמריקאי, ג'ימי קימל, שככל הנראה היה מחופש לג'סטין ביבר כמעין לגלוג בכוכב הפופ שנחשב למקורב לפלויד מייוות'ר. בניגוד אליו, דווקא מייוות'ר בחר בעלייה סולידית למדי, ללא ביבר וללא הראפר ליל וויין. האם זה הלחץ שגרם לו לוותר על השואו המפורסם? מי שדווקא כן היה יחד עם פקיאו הוא הקמע של בורגר קינג, כנראה שלא מעט כסף מסתתר מאחורי הבחירה ה"אמנותית" הזו.

 

אחרי פתיחה זהירה למדי, בסיבוב הרביעי זה קרה - השמאלית המפורסמת של פקיאו הפתיעה את מייוות'ר, המתאגרף שאף פעם לא מופתע, ופגעה במדויק בפניו. מיד לאחר מכן הפיליפני ניסה להסתער, אבל מייוות'ר בלם את המתקפה חבטה אחרי חבטה. 

 

פקיאו ומייוות פקיאו ומייוות'ר באליפות האיגרוף בלאס וגאס | צילום: רויטרס פקיאו ומייוות

מייוות'ר הבין את המסר ובסיבוב החמישי כבר החזיר את השליטה בקצב של הקרב. הגנתי ומחושב כמו שהוא אוהב. למרות שמייוות'ר ידוע כמי שמצטיין בחצי השני של הקרב, אחרי שהתיש את יריבו באמצעות ההגנה המפורסמת שלו, היה זה דווקא פקיאו שפתח טוב יותר את החצי השני ושלט בסיבוב השביעי.

 

גם בסיבובים 8-10, מייוות'ר המשיך בתוכנית הקרב ההגנתית והמעט מתסכלת לצפייה אבל המאוד אפקטיבית שלו. נראה כי אם פקיאו לא יעלה הילוך, הוא יפסיד את הקרב הזה בנקודות.

מייוות'ר יודע היטב שפקיאו ינסה לחפש את הנוקאאוט ונראה ערוך היטב. הוא הריץ את הפיליפיני שנראה פשוט אומלל בשלבים האחרונים של הקרב. הקרב הסתיים וכל הכרזה למעט ניצחון של מייוות'ר תיחשב בגדר הפתעה גדולה. לא במקרה, מייוות'ר הניף את ידיו באות ניצחון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות