אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פייסבוק תאפשר לכם לבחור אילו חברים ועמודים יופיעו בראש הפיד

פייסבוק תאפשר לכם לבחור אילו חברים ועמודים יופיעו בראש הפיד

האנשים שהכי מעניינים אתכם בפייסבוק נקברים תחת פרסומות, סטטוסים משעממים ופוסטים מתישים? החברה החלה לבחון תכונה שמאפשרת למשתמש להגדיר מי מחבריו, מהעמודים שהוא אוהב ומהמותגים שמוצאים חן בעיניו יופיעו קודם

03.05.2015, 11:55 | עומר כביר
יש חברות וחברים שאתם לא רוצים לפספס את הפוסטים שלהם בפייסבוק? הרשת החברתית בוחנת בימים אלו תכונה שתאפשר לבחור חברים ועמודים שהפוסטים שלהם יופיעו בראש הפיד - וכך למנוע מקרים בהם דווקא פרסומים שמעניינים אתכם ייקברו תחת מפולת המידע של פייסבוק.

קראו עוד בכלכליסט

לפי דיווח של בלוג SocialTimes, בימים האחרונים החלה פייסבוק לבחון את התכונה החדשה בקרב כמה משתמשי מובייל רנדומליים. למשתמשים אלו מופיעה, עם הכניסה לאפליקציית פייסבוק, תיבת בחירה שכותרתה "לראות יותר ממה שאתם אוהבים".

ההודעה על זמינות הכלי החדש ההודעה על זמינות הכלי החדש ההודעה על זמינות הכלי החדש

“בחרו חברים ועמודים וצפו בפוסטים שלהם בראש הניוזפיד שלכם", נכתב. “זו דרך קלה לראות את כל הפוסטים האחרונים שלהם". למשתמשים שיבחרו להמשיך יוצג עמוד ובו רשימת החברות והעמודים שלהם, מתוכם ניתן לבחור את אלו שרוצים להציג בראש הפיד.

ביחרו את החברים המועדפים עליכם ביחרו את החברים המועדפים עליכם ביחרו את החברים המועדפים עליכם

שליטה מורחבת בפיד שלכם

כיום, הדרך היחידה להבטיח צפייה בפוסטים מחברות עם מעמודים הוא באמצעות קבלת התראות על כל פוסט חדש שהם מעלים: נכנסים לעמוד המבוקש, לוחצים על החץ שבתיבת ה"אהבתי" (עמוד) או "חברים" (משתמש) ובוחרים ב"קבל התראות”. ואולם, השימוש השוטף בשיטה זו מסורבל יחסית ודורש כניסה לכל התראה בנפרד כדי לראות את הפוסט המדובר. בשיטה החדשה, ניתן יהיה פשוט לראות את הפוסטים באופן טבעי בפיד.

בפייסבוק אישרו את הפרסום. “אנחנו תמיד בוחנים דרכים חדשות לשפר את חוויית פייסבוק, ונכון לעכשיו עורכים ניסוי קטן של תכונה שמאפשרת לבחור משתמש או עמוד ספציפיים שפוסטים שלהם יותר בראש הניוזפיד", נמסר מהחברה ל-SocialTimes.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות