אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בסר מימשה האופציה למגדל סוזוקי ברחוב יגאל אלון בת"א הדמיה: יח"צ

בסר מימשה האופציה למגדל סוזוקי ברחוב יגאל אלון בת"א

החברה מימשה את האופציה שניתנה לה בסכום של 90 מליון שקל; הפרויקט יבנה במסגרת קבוצת רכישה אשר בין חבריה נמנה גם יהודה זיסאפל

04.05.2015, 13:49 | דותן לוי

קבוצת בסר בבעלות נחשון קויתי מימשה את האופציה שניתנה לה לרכישת מגרש בשטח של כ-4 דונם ברחוב יגאל אלון 82 בתל אביב בסכום של כ-90 מליון שקל עליו פועל היום מוסך סוזוקי.

קראו עוד בכלכליסט

החברה חתמה לפני כ-8 חודשים על הסכם אופציה עם קבוצת מכשירי תנועה יבואנית מכוניות סוזוקי וקרייזלר בבעלות צבי נטע לרכישת המגרש שבבעלותה ובסר מימשה את האופציה לאחר ששיווקה את כל שטחי המשרדים לקבוצת רכישה שתבנה את הפרוייקט.

נחשון קיויתי נחשון קיויתי נחשון קיויתי

כיום המבנה שקיים על המגרש הוא בן קומה אחת ובהיקף של כ-3,000 מ"ר בנוי. על פי התב"ע תוכל קבוצת הרכישה לבנות בניין משרדים בהיקף של כ-24 אלף מ"ר בנוי שיתנשא לגובה של 17 קומות מעל קומה מסחרית בהיקף של כ- 1,800 מ"ר. שטח קומה טיפוסית במגדל תעמוד על כ- 1,200 מ"ר.

קבוצת הרכישה תקדם את הבנייה ללא בקשת הקלות מהועדה המקומית.

על חברי הקבוצה נמנה יהודה זיסאפל יו"ר רד בינת ושוקי מדנס שרכשו זכויות לקומה אחת כל אחד בבניין. תכנון המגדל נעשה ע"י האדריכלים יסקי מור סיוון , עורכי הדין שייצגו את בעלי הקרקע הם משרד פישר בכר חן ומשרד עו"ד צמח שניידר את קבוצת הרכישה מייצג משרד הרמן מקוב ושות'.

נחשון קויתי מבעלי קבוצת בסר אמר כי: "בפרויקט מתוכנן להבנות גם חניון תת קרקעי ובו כ-400 מקומות חניה, וכי בעלי הקרקע קבוצת מכשירי תנועה משאירה בבעלותה את קומת המסחר בבניין ואת 3 הקומות העליונות ותהיה חלק מקבוצת הרכישה". קויתי הוסיף כי: "הוא מקווה שבתוך 3 חודשים יקבל את היתר הבנייה שכבר הוגש לעירייה וכי בסר קיבלה אופציה לפני 8 חודשים והצליחה לשווק את כל המגדל. אנחנו בשלב קבלת הצעות מקבלנים ואני מקווה שנוכל להעלות על הקרקע ולהתחיל בבנייה עד סוף השנה הזו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות