אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תראו את הפינוקים שמחכים לעובדי לינקדאין במתחם החברה החדש צילום: בלומברג

תראו את הפינוקים שמחכים לעובדי לינקדאין במתחם החברה החדש

הקמפוס המתוכנן של הרשת המקצועית במאונטן ויו, קליפורניה יכלול 15 אולמות קולנוע, מועדון כושר וספא, בריכה ומרכז הכשרה מקצועית; גוגל הגישה גם היא תוכנית בניה ושתי החברות מתחרות על אותו השטח

05.05.2015, 22:02 | שירות כלכליסט
מטה לינקדאין שוכן כיום בבניין של 26 קומות בסן פרנסיסקו, אך הרשת החברתית המקצועית מעוניינת להקים לעצמה קמפוס כמו של גוגל (גוגלפלקס) משל עצמה.

קראו עוד בכלכליסט

בפברואר הגישה החברה הצעה לבניית חלל משרדים שיתפרש על פני 148,600 מ"ר במאונטן ויו, קליפורניה. לינקדאין ביחד עם חברת הנדל"ן SyWest עיצבה קמפוס היברידי שכולל שטחים ירוקים. הקמפוס יכלול גם שלל פינוקים החל מקולנוע ועד למגרש כדורסל. במידה מסוימת הקמפוס המוצע מזכיר עיירה קטנה.

המטה החדש של לינקדאין, הדמיה המטה החדש של לינקדאין, הדמיה המטה החדש של לינקדאין, הדמיה

עוד מתקנים שיכלול הקמפוס לפי התכנית:

  • גשר לרוכבי אופניים והולכי רגל.
  • קולנוע בגודל 8,222 מ"ר בן שתי קומות כוללו 15 אולמות.
  • מועדון כושר וספא, כולל מגרש כדורסל, לאונג', בריכה מקורה ובריכה חיצונית
  • מערכת חימום גיאותרמית וגינות על הגג.
  • 5 בניינים כולל חנייה, שיכולים לשמש כחניונים ציבוריים בסופי השבוע.
  • "מרכז הזדמנויות" שמטרתו לספק לתושבי מאוטן ויו קורסי הכשרה ו"לשפר את הגישה להזדמנויות כלכליות". בלינקדאין מעריכים כי העלות התפעולית של המקום תעמוד על 400 אלף דולר בשנה.
  • 4,645 מ"ר של חלל מסחרי וקמעונאי, שיכלול גם עסקים מקומיים, ויעניק סובסידיות שכירות של 3 מיליון דולר בשנה.

מועצת העיר מאוטן ויו צפויה לקיים היום (שלישי) הצבעה לאישור התכניות. ענקיות טכנולוגיה רבות מנסות להשיג לעצמן חלקת אדמה במאוטן ויו, אליה יוכלו להתרחב או להעביר את המטה שלהן. בשלב זה, גוגל ולינקדאין נמצאות בתחרות צמודה על קבלת שטח בגודל 204 אלף מ"ר, שהוא כל השטח שמועצת העיר יכולה להקצות. השטח המבוקש נמצא באזור צפון ביישור (North Bayshore). שתי החברות מעוניינות לבנות על השטח הזה חלק נוסף במטה שלהן. אולם בנוסף לגוגל וללינקדאין, חמש חברות נוספות הכריזו על תכניות להרחיב את המטה שלהן. הבעיה היא שלפי התכנון של כל החברות, יש צורך בשטח של 540 אלף מ"ר, וכאמור השטח הנותר למועצה הוא רק בגודל 204 אלף מ"ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות