אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יהודה סבן: מהובלת הרפורמות בסלולר לדירקטוריון פרטנר צילום: יהודה עשור

יהודה סבן: מהובלת הרפורמות בסלולר לדירקטוריון פרטנר

סבן, לשעבר רכז תקשורת באוצר, יכהן בדירקטוריון מטעם כונס הנכסים הממונה על מניות סקייקלס, חברה שקרסה בשל אותן רפורמות בסלולר

05.05.2015, 16:58 | אופיר דור
יהודה סבן, אחד ממובילי הרפורמות הסלולר, שחתכו ברווחי חברות הסלולר הוותיקות, מצטרף לדירקטוריון פרטנר. סבן, לשעבר רכז תחום התקשורת באגף תקציבים במשרד האוצר בימי גיבוש הרפורמה בסלולר, יכהן כדירקטור בפרטנר.

 

קראו עוד בכלכליסט

סבן מונה לדירקטוריון פרטנר מטעם כונס הנכסים הממונה על מניות חברת סקייקלס בפרטנר, המשועבדות לטובת מחזיקי האג"ח של סקיילקס. הרפורמה בסלולר הובילה להוזלה משמעותית בחשבונית החודשית של לקוחות, חתכה ברווחיות העודפת של חברות הסלולר וכתוצאה מכך נקלעה סקיילקס, בעבר בשליטת אילן בן דב, להסדר חוב ולתהליך פירוק. סקיילקס נאלצה למכור את השליטה בפרטנר לקבוצת סבן כדי לנסות לעמוד בכיסוי החובות שצברה.

  

סבן נחשב לאחד הגורמים הדומיננטיים בקידום הרפורמות בשוק הסלולר לצד שר התקשורת משה כחלון. סבן גם כיהן כחבר בוועדת חייק, שהמליצה על הנהגת רפורמה במסגרתה יחויבו בזק ו-HOT להחכיר את התשתית הקווית שלה לשימוש חברות מתחרות.

סבן פרש ממשרד האוצר בספטמבר 2011 ומונה לסמנכ"ל כלכלה ורגולציה ומנהל תחום גז נוזלי טבעי בדלק קידוחים ואבנר חיפושי נפט. הוא פרש מתפקידו זה רק בתקופה האחרונה לאחר שלוש וחצי שנים.

יהודה סבן, צילום: יהודה עשור יהודה סבן | צילום: יהודה עשור יהודה סבן, צילום: יהודה עשור

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות