אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנסיכה והממונה: רשות ההגבלים שוקלת לתת עוד קיץ למלון הנסיכה צילום: אורי אקרמן

הנסיכה והממונה: רשות ההגבלים שוקלת לתת עוד קיץ למלון הנסיכה

פעילות המלון נקלעה לקשיים לאור החלטת רשות ההגבלים לסיים עד מאי את הסכם הניהול של המלון עם חברת ישרוטל. כעת שוקלת הרשות להאריך שוב את ההסכם עד אוקטובר

06.05.2015, 14:08 | גיל קליאן

האם מלון הנסיכה באילת יקבל עוד קיץ של חסד? ישרוטל דיווחה היום (ד') כי הממונה על ההגבלים שוקל להאריך עד אוקטובר את הסכם הניהול הקיים להפעלת המלון, מה שישאיר את חברת ישרוטל כמנהלת הנכס לעונת קיץ נוספת.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך ההפעלה אמור הכונס שמונה השבוע למלון, עו"ד ליפא מאיר, להמשיך בניסיונות למכור את פעילות המלון. הממונה על ההגבלים, דיויד גילה, התנה את ההסכמה להארכת הסכם ההפעלה בכך שהמו"מ למכירת המלון (שכיום בבעלות חברת לקסן) לא ינוהל מול ישרוטל או רשת פתאל.

זה חודשים רבים שסימן שאלה מרחף מעל פעילות מלון הנסיכה באילת. שורש העניין הוא בהתנגדות רשות ההגבלים לכך שישורטל תנהל את המלון, וזאת על רקע האחזקות הרבות של ישרוטל במלונות באילת. רדות ההגבלים קצבה את זמנו של הסכם הניהול בנסיכה עד מאי, ובימים האחרונים נוצר משבר של ממש בפעילות המלון, שהביאה גם לזימוני עובדים לשימוע לפני פיטורים וצעדים נוספים שמאותתים על סגירת המלון.

השבוע מונה לבקשת בנק הפועלים כונס למלון, במטרה למכור את פעילותו על מנת להחזיר את חובה של לקסן לבנק - חוב שעומד על 212 מיליון שקל. במלון הנסיכה 418 חדרים, ומועסקים בו 330 עובדים. על פי הערכת שווי של המלון מ-2011, שוויו במימוש מהיר אמור לעמוד על 230 מיליון שקל. בנק הפועלים מיוצג על ידי עוה"ד גד אזור, יוסי מנדלבאום ולילך הוק, ממשרד ליפא מאיר ושות'.

מלון הנסיכה באילת, צילום: אורי אקרמן מלון הנסיכה באילת | צילום: אורי אקרמן מלון הנסיכה באילת, צילום: אורי אקרמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות