אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אילן שילוח על הפרסומים כי הוא בדרך לרכוש את ערוץ 10: "ספין ותו לא"

אילן שילוח על הפרסומים כי הוא בדרך לרכוש את ערוץ 10: "ספין ותו לא"

שילוח צייץ בטוויטר שלו וכינה את הפרסומים "ספין של בעלי ערוץ 10 על מנת לגרום לאוליגרך לן בלווטניק להעלות את הצעתו"

07.05.2015, 16:45 | אופיר דור

אילן שילוח הגיב בחשבון הטוויטר שלו על כך שערוץ 10 הגיש בקשה למיזוג איתו וכינה זאת "ספין של בעלי ערוץ 10 על מנת לגרום לאוליגרך הרוסי (בלווטניק - א"ד) שעשה את כספו בערבות האנרגיה של פוטין להעלות את ההצעה. ספין ותו לא".

קראו עוד בכלכליסט

ההתבטאות של שילוח באה בעקבות פרסומים כי הוא מתקרב לרכישת ערוץ 10, זאת לאחר שהערוץ הגיש באופן רשמי בקשה להירכש על ידו לרשות ההגבלים העסקיים. זוהי הפעם הראשונה שבה באופן רשמי ערוץ 10 פונה לרשות להגבלים עם משקיע לאחר שמגעים עם גורמים רבים לא הבשילו בשנים האחרונות.

יוסי ורשבסקי, מנכ"ל ערוץ 10, צילום: נועם מושקוביץ יוסי ורשבסקי, מנכ"ל ערוץ 10 | צילום: נועם מושקוביץ' יוסי ורשבסקי, מנכ"ל ערוץ 10, צילום: נועם מושקוביץ

מועמדת נוספת שמנהלת משא ומתן לרכישת ערוץ 10 היא קבוצת RGE, שמחזיקה בערוץ הספורט וערוץ הילדים. קבוצת RGE בבעלות אביב גלעדי, לן בלווטניק ואודי רקנטי ובניהול מודי פרידמן לא הגישה הצעה באופן רשמי לרכישת הערוץ. במסגרת ההסכם של שילוח עם מימן ומילצ'ן, הוא יהיה חייב להשוות את ההצעה של RGE אם היא תגיש כזו או שהערוץ יימכר לה. אולם עד כה לא התקבלה הצעה כזו.

ערוץ 10 חייב להכניס משקיע חדש כדי לממן את ההוצאות על מנת לקבל רישיון ל-15 שנה. הדד ליין של ערוץ 10 צפוף כיוון שעד סוף החודש הנוכחי הוא אמור לעמוד בכל ההתחייבויות לרשות השנייה כולל הגדלה משמעותית של הערבויות הבנקאיות שלו. שילוח ביצע הליך מוקדם של בדיקה מול הרשות האם הוא יכול לרכוש את הערוץ לאור תפקידו כיו"ר קבוצת הפרסום מקאן אריקסון ישראל. את מניותיו בקבוצה כבר מכר שילוח.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות