אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יאללה מכות: האם לקס לותור יכול לנצח את איירון מן?

PLAY

יאללה מכות: האם לקס לותור יכול לנצח את איירון מן?

האיש שכמעט הרג את סופרמן מחליף מהלומות עם המיליארדר הגאון של "הנוקמים", מדוע השכנים שלכם כל כך מרעישים, איך מקריאים סיפור של דוקטור סוס תחת השפעת מכשיר שמבטל דיבור וקליפ אנימציית מחשב מרהיב

07.05.2015, 20:36 | נמרוד צוק

1. השפם מול הקרחת

איירון מן הוא מיליארדר, פלייבוי וגאון עם חליפה מעופפת עמוסת נשק וטכנולוגיה. לקס לותור הוא מיליארדר פלייבוי וגאון עם חליפת כוח שהצליחה לא פעם לכופף גם את סופרמן. מי מהם ינצח בקרב לחיים ולמוות? ערוץ DeathBattle הנהדר מציג את היכולות שלהם, הניסיון שלהם ובסוף שולח אותם לקרב אנימציה מעולה.

 

 

2. אפשר קצת שקט?

אין אדם שגר בבניין דירות (אלא אם התמזל מזלכם להתגורר בפנטהאוס) ולא מכיר את השכנים המעצבנים מלמעלה, שעושים את הרעשים המוזרים ביותר בשעות הכי פחות סבירות. האמת אודותיהם, שנחשפת לראשונה בסרטון הבא, מדהימה יותר מכל מה שהעליתם בדעתכם.

3. פי אלף יותר ד"ר סוס

"ספיץ' ג'אמינג" היא פרקטיקה שטנית שמפריעה לאנשים לדבר על ידי השמעה של הד במרווח ספציפי למלים שהם מנסים להגות, דבר שגורם לבלבול ולקושי להרכיב משפטים קוהרנטיים. ככה זה נראה כשמנסים לקרוא סיפור של ד"ר סוס במהלך שימוש בהתקן.

4. אופנה, סניוריטה

סדרת הסרטונים "100 שנים של יופי" לוקחת כל פעם דוגמנית בעלת מראה טיפוסי למדינה מסוימת ומעבירה אותה בכמה דקות מהתסרוקת והאיפור שהיו מקובלים בתחילת המאה שעברה ועד לסופה, דרך הסגנונות השכיחים בכל עשור. הסרטון האחרון לקח את הצופים למקסיקו.

5. תפס ראש

הקליפ לשיר "ערפדי הזמן והזכרון" של היוצר ג'ושוע דייויס הוא ללא ספק אחד הדברים המשונים ביותר שנעשו באמצעות אנימציית מחשב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות