אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשתו של נהג המרוצים הפצוע מיכאל שומאכר מכרה את מטוסו הפרטי ב-25 מיליון ליש"ט צילום: אימג'בנק, Gettyimages

אשתו של נהג המרוצים הפצוע מיכאל שומאכר מכרה את מטוסו הפרטי ב-25 מיליון ליש"ט

קורינה שומאכר, שהפכה לאחראית על ניהול עיניינו הפיננסיים מאז תאונת הסקי שגרמה לפגיעה בראשו של כוכב הפורמולה 1, החליטה למכור את המטוס לאחר שהכירה בכך שלא יוכל להטיסו יותר; מוקדם יותר השנה היא מכרה גם את בית הנופש שלהם בנורבגיה ב-2 מיליון ליש"ט; מקורב: "היא עברה מהפך מרשים מאשתו למנהיגת השבט"

10.05.2015, 11:23 | שירות כלכליסט
מיכאל שומאכר, נהג המרוצים המפורסם של הפורמולה 1, נותר פצוע מאז תאונת הסקי שאירעה בדצמבר 2013 שגרמה לו לפגיעה קשה בראשו, וכעת אשתו, קורינה החליטה למכור את מטוסו הפרטי, מתוך הכרה כי לעולם לא יצליח לטוס בו שוב. המטוס, מדגם Falcon 2000EX , שעל זנבו מתנוססים ראשי התיבות MS, נמכר עבור 25 מיליון ליש"ט. לפי הדיווחים, בימיו הטובים שומאכר בילה בממוצע 400 שעות בשנה על המטוס.

קראו עוד בכלכליסט

קורינה, שמנהלת גם את הונו של שומאכר, הנאמד בחצי מיליארד ליש"ט, מכרה מוקדם יותר השנה גם את בית הנופש שלהם בנורבגיה תמורת 2 מיליון ליש"ט. הקוטג' של השניים באתר הסקי מריבל, שם נפצע, אמור להימכר בחודשים הקרובים, כך על פי דיווח במגזין הגרמני בונטה.

על פי הדיווח, מרגע שהבינה קורינה כי בעלה לא ישוב לעצמו, היא לקחה על עצמה את ניהול העיזבון. "קורינה עברה מהפך מרשים – מאשתו למנהיגת השבט, ממוכרת בחנות למנהלת חברה בשווי מיליוני דולרים", נכתב במגזין. קורינה היא האחראית על על העניינים הפיננסיים הנוגעים לשומאכר, כולל חשבונות בנק, יועצים עסקיים ועובדים.

שומאכר (47) שוהה כעת באחוזתו בשוויץ, שהותאמה במיוחד למצבו. הוא מוקף בכל שעות היום בצוות של רופאים ואחיות. על פי הדיווחים הוא משותק ואינו מסוגל לדבר.

נהג המירוצים לשעבר מיכאל שומאכר , צילום: איי אף פי נהג המירוצים לשעבר מיכאל שומאכר | צילום: איי אף פי נהג המירוצים לשעבר מיכאל שומאכר , צילום: איי אף פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות