אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מסע הישרדות: מרקס אנד ספנסר תשווק נעלי ספורט במיתוג הרשת

מסע הישרדות: מרקס אנד ספנסר תשווק נעלי ספורט במיתוג הרשת

הקמעונאית חברה ליצרנית הבריטית וולש במסגרת כוונתה להחזיר את הייצור מהמזרח הרחוק לגבולות הממלכה וגם להתעדכן באופנה

11.05.2015, 21:20 | שירות כלכליסט

לראשונה ב־131 שנותיה תמכור ענקית הקמעונאות הבריטית מרקס אנד ספנסר נעלי ספורט במיתוג עצמי שתייצר עבורה חברת וולש הבריטית.

קראו עוד בכלכליסט

השותפות עם וולש, שמייצרת נעלי ספורט החביבות על ספורטאים אך גם על שוחרי אופנה, נעשית במסגרת ניסיונותיה של מרקס אנד ספנסר לשדרג את קולקציית האופנה שלה ולהגדיל את מספר מוצריה המיוצרים בבריטניה.

וולש, שבסיסה בעיר בולטון, היא יצרנית נעלי הספורט היחידה בבריטניה שנעליה מעוצבות וגם מיוצרות בממלכה. נורמן וולש, שהקים את החברה, החל לייצר נעליים ב־1945 וסיפק נעלי ספורט לנבחרת האולימפית הבריטית ב־1948.

החברה עיצבה עתה שמונה דגמים של נעלי ספורט מקצועיות עבור מרקס אנד ספנסר, ארבעה לנשים וארבעה לגברים, ואלה ישווקו ב־110 ליש"ט לזוג במסגרת קולקציית "בסט אוף בריטיש", שכוללת אך ורק מוצרים שיוצרו בבריטניה ותגיע לחנויות בסתיו הבא. קולקציה זו נועדה להחזיר את הרשת למקורות. אף שמתחילת דרכה היא הסתמכה בעיקר על יצרנים בריטיים, לפני יותר מעשור היא החלה לייצר במזרח הרחוק. במסגרת המהלכים לאישוש המכירות ברשת תנסה מרקס אנד ספנסר עתה לרכוב על גל הפופולריות של מותגי אופנה בריטיים בממלכה, ובהם טופשופ, המנסה גם כן לייצר יותר פריטים בבריטניה.

מרקס אנד ספנסר, בהובלת המנכ"ל מרק בולנד, מקווה כי הקולקציה תמריץ את עסקי הרשת שאינם בתחום המזון. בסוף מרץ דיווחה הרשת כי המכירות במחלקות שאינן מזון, כולל ביגוד וכלי בית, רשמו עלייה לראשונה זה ארבע שנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות