אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התפקיד שהציעה רות דוד לפרקליט שמלווה את חקירת ב.יאיר: היועמ"ש של מע"צ צילום: אוהד צויגנברג

התפקיד שהציעה רות דוד לפרקליט שמלווה את חקירת ב.יאיר: היועמ"ש של מע"צ

כך עולה מעדות שמסר במח"ש הפרקליט, עו"ד ניסים מרום, נגד פרקליטת מחוז ת"א לשעבר; בעת ההצעה ייצגה דוד את אחד החשודים המרכזיים בפרשה, יאיר ביטון, יו"ר דירקטוריון חברת הנדל"ן; על פי גורם המקורב לחקירת דוד, הצעה זו בלבד, שמהווה על פי החשד ניסיון להציע טובת הנאה לכאורה לעובד ציבור בקשר עם תפקידו, עשויה להתגבש לאישום נגד דוד

11.05.2015, 22:27 | תומר גנון וזוהר שחר לוי
היועץ המשפטי של חברת נתיבי ישראל (מע"צ): זוהי הצעת השוחד לכאורה שהעבירה פרקליטת מחוז ת"א לשעבר, עו"ד רות דוד, לפרקליט המלווה של חקירת המרמה והלבנת ההון בב.יאיר, עו"ד ניסים מרום. כך העיד אתמול (א') מרום, פרקליט בכיר בפרקליטות מחוז ת"א (פלילי), במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים בירושלים (מח"ש).

קראו עוד בכלכליסט

על פי החשד, ההצעה של דוד למרום נעשתה במטרה לנטרלו מהמשך טיפול אפקטיבי בחקירתו של הלקוח שלה - יו"ר הדירקטוריון ובעל השליטה (42%) בחברת הנדל"ן הציבורית, יאיר ביטון. על פי גורם המקורב לחקירת החשדות נגד דוד, הצעה זו בלבד, שמהווה ניסיון להציע טובת הנאה לעובד ציבור בקשר עם תפקידו, עשויה להתגבש לאישום נגד דוד.

שי ברס, צילום: בשמת איבי שי ברס | צילום: בשמת איבי שי ברס, צילום: בשמת איבי

על פי החשד, המקור להצעה של דוד היה שותפה לייצוג של ביטון, עו"ד רונאל פישר. פישר, כך החשד, העביר את ההצעה לאור היכרותו עם חשוד אחר בפרשה - מנכ"ל נתיבי ישראל לשעבר, שי ברס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות