אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי רמי לוי ואייל רביד - גם יעקב גלברד מתעניין במגה צילום: גלעד קוולרציק

אחרי רמי לוי ואייל רביד - גם יעקב גלברד מתעניין במגה

גלברד, המגובה בקרן השקעות זרה, מבקש לקנות את מגה בתמורה ללקיחת התחייבויות החברה לבנקים בגובה 280 מיליון שקל ותשלום נוסף בסכום שאינו גבוה

12.05.2015, 21:13 | נורית קדוש

15 שנים לאחר שפרש מניהול רשת המזון של רבוע כחול ישראל, שלימים הפכה לאלון רבוע כחול, חותר יעקב גלברד לשוב למגה והפעם כבעלים.

קראו עוד בכלכליסט

בתקופה האחרונה ניהל גלברד משא ומתן עם אביגדור קפלן יו"ר אלון רבוע כחול לרכישת הפעילות הקמעונאית של מגה בתמורה ללקיחת האחריות להתחייבויותיה לבנקים, המגובות בערבויות בהיקף של 280 מיליון שקל. בסביבת קפלן טוענים כי הפגישה התקיימה לפני כחודשיים והצעתו של גלברד המגובה בקרן השקעות זרה נדחתה על הסף.

סניף מגה בעתידים, צילום: יובל חן סניף מגה בעתידים | צילום: יובל חן סניף מגה בעתידים, צילום: יובל חן

לצד הנסיון הקמעונאי שצבר ברבוע הכחול, לגלברד גם מערכת יחסים טעונה עם ספקי המזון על רקע התנהלותו בתקופה שקדמה למשבר קלאבמרקט, אז כיהן כסגן יו"ר החברה.

לטענת גורמים בענף, גלברד הטעה אותם ביחס למצבה של הרשת. נשיא החברה למשקאות קלים רוני קוברובסקי אף העביר את כל עובדי החברה מפלאפון לפרטנר, כאקט הפגנתי כלפי גלברד שניהל באותם ימים את פלאפון.

המו״מ עם גלברד מצטרף לזה שקיים קפלן גם עם רמי לוי ואייל רביד, המבקשים לקנות את החברה או חלקים ממנה.

תגובתם של אלון רבוע כחול וגלברד לא התקבלה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
רשת מגה קימעונאות
רשת מגה לא מוזילה מחירים רק מסיבה אחת, למרות התשקיפים שמראים שהם בהפסדים , הם אינם מודאגים כלל מהסיבה שהם מחזיקים בנכסים ונדל״ן מהיקרים בארץ. כואב רק על העובדים בסניפים שהם קורבן לכל המצב הקיים. מדובר באלפי עובדים למשפחות בשכר מינימום שנותנים את חייהם להצלחת הרשת ובמקום ליעל את המערכת במשרדי ההנהלה הם מקזזים לעובדים את גובה ההנחה הזעומה שהם מקבלים מקזזים להם בשעות הנוספות והרשימה ארוכה לעומת העובדים במשרדי ההנהלה נהנים ממשכורות גבוהות מרכבים ודלק חופשי מבונוסים מארוחות חמות ועוד שלא נדבר על המחדלים של המושכים בחוטים שפיטרו את המוחות הטובים והביאו אנשים בלי ידע לרשת כואב מאד מאד 
13.05.15
לכל התגובות