אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

לא ידעה שהיא בהריון - וילדה במטוס

קנדית בת 23 חשה צירים במהלך טיסה באייר קנדה ליפן ורופא שהיה במטוס סייע לה ללדת. אבי התינוקת: "הבחנו שגואן העלתה במשקל אבל לא בדיקה ביתית ולא אצל רופא גילו שהיא בהריון. הופתענו לחלוטין"

13.05.2015, 14:14 | שירות כלכליסט

קנדית בת 23 שלא ידיעה שהיה בהיריון, מצאה עצמה בעיצומה של לידה במהלך טיסה של אייר קנדה ליפן.

על פי הדיווחים בקנדה, אדה גואן ילדה בשבת תינוקת בשם קלואי בעודה בטיסה מעל האוקיינוס השקט. לאם ולתינוקת שלום. הלידה התבצעה בסיועו של רופא שהיה במטוס. אחד הנוסעים  סיפר שכולם מחאו כפיים. הלידה היתה בשבוע ה-37 של ההריון.

ווסלי בראנץ ווסלי בראנץ' (משמאל) והתינוקת קלואי | צילום: יוטיוב ווסלי בראנץ

בן הזוג של גואן, ווסלי בראנץ', סיפר כי לא היה לו שום מושג שהוא עומד להפוך לאב. לדבריו, הם אמנם הבחינו כי גואן

העלתה במשקל אך בדיקת היריון ביתית שערכו יצאה שלילית. בנוסף, הוא סיפר כי היא ביקרה אצל רופא לפני כמה שבועות והוא לא הבחין בהיריון. "לא הייתי מעלה על הדעת. כל זה קרה בהפתעה מוחלטת", סיפר לטלוויזיה היפנית. "נולדה לנו תינוקת מקסימה, היא תינוקת ממש חמודה עם עיניים גדולות".

על אף שקשה להאמין כי אישה יכולה לסחוב היריון במשך 9 חודשים בלי להיות מודעת בכלל לקיומו של העובר, מתברר כי מקרים כאלה קורים לעיתים קרובות יותר משחושבים. על פי מחקר בריטי, 1 מכל 2,500 הריונות מתגלה רק בעת הלידה. "לעיתים קרובות, במיוחד בהיריון ראשון, לא באמת מודעים למה שמרגישים, ולא מעט נשים מתבדחות שהן חשבו שהן סובלות מגזים", סיפרה לרשת CBS ד"ר קים דיבר מהמחלקה הגניקולוגית בבית החולים 'סאות' שור' במסצ'וסטס, ארה"ב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
ל-1 הבור
יש נשים שמדממות גם בזמן ההיריון, זה טבעי וזה יכול להתפרש כמו מחזור. או, יכול להיות שבאיזה שהוא שלב לאחר הכניסה להיריון היא התחילה לקחת גלולות ולכן אם היא לא דיממה- לא הייתה לה סיבה לחשוב שזה בגלל שהיא בהיריון. יש נשים שכל הזמן עולות ויורדות במשקל, ולא חייב עשרה קילו, יכול להיות גם הרבה פחות. יש הריונות שלא מתפתחת בהן "בטן הריונית"- תלוי במיקום הרחם. גם בזמן מחזור יש שינויים ורגישויות בשדיים של נשים, כנראה שלא היו לה שינויים יוצאי דופן. הרי כתוב לך בכתבה עצמה- גם בירור אצל הרופא לא העלה את העובדה שהיא בהיריון. אז אם הרופא לא היה מסוגל לעלות על זה, מי כן?
14.05.15