אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כרטיסים ליורו 2016: חל מ-25 יורו צילום: איי אף פי

כרטיסים ליורו 2016: חל מ-25 יורו

באופ"א יקימו גם אתר מיוחד שיאפשר לקוני הכרטיסים למכור כרטיסים לא רצויים במחיר הנקוב

13.05.2015, 17:35 | שירות כלכליסט

אופ"א והוועדה המקומית המארגנת של טורניר יורו 2016 הכריזו על מחירי הכרטיסים עבור הטורניר של השנה הבאה, שירדו עד לרמה של 25 יורו, במטרה להפוך את המשחקים לנגישים יותר.

קראו עוד בכלכליסט

יורו 2016. מחירים סבירים, צילום: איי אף פי יורו 2016. מחירים סבירים | צילום: איי אף פי יורו 2016. מחירים סבירים, צילום: איי אף פי

הטורניר יצא לדרך ב-10 ביוני, 2016 והגמר יתקיים חודש לאחר מכן בסטאד דה פראנס. המשחקים יתקיימו בתשעה אצטדיונים נוספים בבורדו, לנס, ליל, ליון, מרסיי, ניס, פאריס, סנט אטיין וטולוז, בהתאמה. צרפת אירחה את טורניר הבכורה ב-1960 וכן ב-1984.

שלב ראשון של הגשת בקשות לכרטיסים יפתח ביוני ויוצעו למכירה 1 מיליון כרטיסים. הזול ביותר יעמוד על 25 יורו ויהיה זמין ל-43 מתוך 51 המשחקים. המשחקים הלא כלולים במחיר הזול הם משחק הפתיחה, משחקי חצאי הגמר והגמר. המחירים לכרטיסים בטורניר יורו הקודם שנערך בפולין ובאוקראינה נעו בין 30 יורו ל-600 יורו.

"כדי להבטיח את ההצלחה של פסטיבל הכדורגל המקסים הזה, רצינו שמדיניות התמחור תתאים לשאיפות הגבוהות שלנו מהטורניר", אמר נשיא הוועדה המארגנת, ז'אק למברט. "רצינו שהליך רכישת הכרטיסים יהיה ידידותי למשתמש ויתרחש בשקיפות, כזה שלכולם – לא משנה מהיכן הם בעולם – יהיה אותו סיכוי להשיג כרטיס דרך פורטל אחד".

פיליפ מגראף, מנהל הכרטיסים והאירוח ביורו 2016 הוסיף כי הם רצו שהמדיניות תפנה לציבור הכללי. "מתוך 1.8 מיליון הכרטיסים המוקצים לאוהדים, 75% נועדו לציבור הכללי. 800 אלף יוקצו לאוהדים של הנבחרות המשתתפות". כל אדם יוגבל לרכישת כרטיס אחד בלבד.

אופ"א מתכוונת גם לתרום 20 אלף כרטיסים לילדים נזקקים ברחבי צרפת, כחלק מתכנית 20 אלף חיוכים.

בנוסף לחבילות האירוח לחברות, יוצעו למכירה גם חבילות שייקראו "כרטיסים מיועדים". עבור מחיר של 290 יורו, הקונים יקבלו 2 כרטיסים בקטגוריה 1 באצטדיון אחד. כרטיסים במסגרת התכנית "לעקוב אחר הנבחרת שלי", שמאפשרים לאוהדים לצפות במשחקי הנבחרת עד לגמר, יהיו זמינים למכירה רק לאחר ההגרלה ב-15 בדצמבר.

באופ"א יקימו גם אתר מיוחד שיאפשר לקוני הכרטיסים למכור מכרטיסים לא רצויים במחיר הנקוב. מונדיאל 1998 שנערך בצרפת התגלה כגן עדן לספסרים. כך שכעת מקווים באופ"א שפורטל המכירה לכרטיסים לא רצויים יצמצם את שוק הספסרות והאוהדים לא יצטרכו לרכוש כרטיסים לא חוקיים או מזויפים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות