אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'וני דפ הבריח 2 כלבים לאוסטרליה, הרשויות מאיימות להמיתם צילום: איי אף פי

ג'וני דפ הבריח 2 כלבים לאוסטרליה, הרשויות מאיימות להמיתם

דפ נמצא באוסטרליה לרגל צילומי הסרט החמישי בסדרת "שודדי הקאריביים" והביא עימו את כלביו, "בו" ו"פיסטול" במטוסו הפרטי ללא אישורים מתאימים; שר החקלאות האוסטרלי: "אם לא יוציא את הכלבים בתוך 50 שעות נהרוג אותם"

14.05.2015, 14:31 | שירות כלכליסט

הרשויות באוסטרליה מאיימות להרדים שני כלבים השייכים לשחקן האמריקאי ג'וני דפ אם, אם לא יחזירם מיידית לארה"ב. כך מדווח ה"גרדיאן" הבריטי.

דפ, כוכב "שודדי הקאריביים", ו"המספריים של אדוארד" הסתבך עם משרד החקלאות האוסטרלי לאחר שלא הצהיר על שני כלבי היורקשייר-טרייר שעימם נחת במדינה במטוסו הפרטי בחודש שעבר.

"פיסטול", אחד משני הכלבים של דפ שהביא אותם אתו לאוסטרליה, צילום: אינסטגרם "פיסטול", אחד משני הכלבים של דפ שהביא אותם אתו לאוסטרליה | צילום: אינסטגרם "פיסטול", אחד משני הכלבים של דפ שהביא אותם אתו לאוסטרליה, צילום: אינסטגרם

דפ נמצא באוסטרליה לרגל צילומי הסרט החמישי בסדרת סרטי "שודדי הקאריביים" והביא עימו את כלביו, "בו" ו"פיסטול". אולם באוסטרליה מקפידים מאד לגבי הכנסת בעלי חיים למדינה כדי  למנוע הפצת מחלות.

שר החקלאות האוסטרלי ברנבי ג'ויס אמר היום כי דפ לא השיג את האישורים הדרושים להכנסת כלביו למדינה. "גילינו כי הוא הבריח אותם לתוך המדינה כשראינו אותו לוקח אותם למספרת כלבים".

השר נתן לדפ "50 שעות להוציא את כלביו מהמדינה או שנמית אותם. הגיע הזמן ש'בו' ו'פיסטול' "יתחפפו" בחזרה לארה"ב. לאף אחד אין רשות לעקוף חוקים, גם אם הוא נבחר פעמיים לאיש הסקסי בעולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות