אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המשטרה תבדוק החשדות נגד רות דוד בעת כהונתה כפרקליטת מחוז צילום: חיים צח

המשטרה תבדוק החשדות נגד רות דוד בעת כהונתה כפרקליטת מחוז

מדובר בבדיקה ראשונית; בלשכת פרקליט המדינה דנו היום בטענות שהגיעו מגורמים שונים באשר להתנהלות פסולה של עו"ד דוד, הנאשמת במסגרת פרשת פישר; זאת בזמן כהונתה בשנים 2010-2002 כפרקליטת מחוז ת"א

14.05.2015, 19:04 | זוהר שחר לוי

פרשת פישר מסתעפת: המשטרה תקיים בדיקה ראשונית באשר לטענות שהתקבלו הנוגעות להתנהגות פסולה של עו"ד רות דוד בזמן כהונתה כפרקליטת מחוז ת"א (פלילי), כך הודיעה הערב (ה') פרקליטות המדינה.

קראו עוד בכלכליסט

בהנחיית היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, התקיימה היום פגישה בלשכת פרקליט המדינה בה הועלו טענות שהגיעו מגורמים שונים באשר להתנהלות פסולה של עו"ד דוד בזמן כהונתה כפרקליטת מחוז תל אביב (פלילי) בין השנים 2010-2002.

בפגישה, שבה נכחו ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה והנהלת מח"ש, נידונה השאלה אם יש מקום לפתיחת בדיקה פלילית לגבי אותן הטענות שהתקבלו אצל גורמים שונים.

עו"ד רות דוד בדיון בביהמ"ש , צילום: אוהד צויגנברג עו"ד רות דוד בדיון בביהמ"ש | צילום: אוהד צויגנברג עו"ד רות דוד בדיון בביהמ"ש , צילום: אוהד צויגנברג

בסופה של הפגישה הוחלט כי המשטרה תקיים בדיקה ראשונית של הפניות, כדי שניתן יהיה לגבש החלטה באשר להמשך הטיפול בנושא ולבדוק אם יש מקום לפתוח בחקירה פלילית.

מוקדם יותר היום הוגש כתב אישום נגד הפרקליטה בבית המשפט המחוזי בירושלים, ביחד עם מעורבים נוספים בפרשת פישר, בהם עו"ד רונאל פישר, קצין המשטרה לשעבר ערן מלכה ואחרים. בלום-דוד נאשמת בכתב אישום זה בעבירות של שיבוש מהלכי משפט וקבלת רכוש בפשע.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
רות דוד
בהעדר פיקוח בכל המוסדות ביהמ"ש רשות המסים ביטוח לאומי מע"מ מס ההכנסה. בנקים למשכנתאות המשטרה והפרקליטות . הציבור עייף וחסר עונים. המשחק שמור ואשמור לך מאז ועד היום, האזרחים נופלים בין הביורוקרטיה וחוסר יעילות בתפקוד של המערכות שזה מכבר קרסו על האזרחים. מי יודע באמת כמה עסקות נעשות עם עו"ד מחוץ לכותלי ביהמ"ש ? מי יודע כמה שופטים שותפים במשרדי עו"ד.? מי יודע ? חוץ מהשותפים עצמם, והם בטח ישמור הכל בסוד. חייבים לקום ולעשות מעשה - להקים כל צעקה ולהשבית את המדינה עד שכל הגופים יצעקו "גבלט " לגרום לסגירת המדינה. עד שהממשלה תקים מערך פיקוח ארצי . ולפרסם את הליקויים ולהיענש בחומרה רבה.
ק.ש , צפון  |  15.05.15
2.
חשוב ביותר
חובה כצורך לאומי לבדוק לעומק את התנהלותה של רות דוד בעט כהונתה כפרקליטת מחוז תל אביב . תיבת הפנדורה עומדת להיפתח ואז העם יקבל הלם מעומק השחיתות בגוף שאמור להיות הגוף שמנקה את המורסות . הפרקליטות סגרה תיק שהמשטרה ומבקר במדינה המליצו להעמיד לדין את ראש מועצת תל מונד לשעבר על עברות חמורות כאשר פרקליט ראש המועצה היה רונאל פישר חחחחחחח .
אהרון  |  14.05.15