אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה נדל"ן מכרה בניין משרדים בארה"ב תמורת 225 מיליון שקל צילום: אלסין דווידי

אלקטרה נדל"ן מכרה בניין משרדים בארה"ב תמורת 225 מיליון שקל

הבניין הוחזק עם שותפים וחלקה של אלקטרה נדל"ן עומד על 47% - כך שחלקה בתמורה יעמוד על כ-105.8 מיליון שקל

17.05.2015, 09:52 | דותן לוי

חברת אלקטרה נדל"ן השלימה מכירה של בניין משרדים בקנטאקי ארה"ב תמורת כ-225 מיליון שקל (כ-58 מיליון דולר). אלקטרה מחזיקה 47% מהזכויות בנכס, כך שחלקה בתמורה יעמוד על כ-105.8 מיליון שקל. בעקבות העסקה החברה תרשום תזרים מזומנים של כ-31 מיליון שקל (7.7 מיליון דולר) לאחר ניכוי ההלוואה הבנקאית והעלויות הכרוכות בביצוע העסקה.

קראו עוד בכלכליסט

מכירת הבניין בארה"ב היא חלק ממדיניות החברה למימוש נכסים. גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן, אמר לאחר השלמת העסקה כי אלקטרה נדל"ן ממשיכה בתכניתה האסטרטגית להקטנת חוב הסולו של החברה תוך מימוש נכסים שהגיעו למיצוי פוטנציאל ההשבחה שלהם. "בעסקה הנוכחית מכרנו את הנכס לאחר שהארכנו את הסכם השכירות של הדייר הראשי (80% מסך שטחי הבניין) לתקופה של 15 שנה וסיימנו את עבודות השיפוץ עבורו. שתי פעולות אלו היו משמעותיות באטרקטיביות של הנכס בעת מכירתו. במקביל, אנו פועלים להשבחת הנכסים הקיימים של החברה במטרה ליצור ערך עתידי לחברה וכן, ממשיכים בפעילות הייזום למגורים בהודו, המהווה את אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים שלנו".

מנכ"ל אלקטרה נדל"ן גיל רושינק, צילום: אלסין דווידי מנכ"ל אלקטרה נדל"ן גיל רושינק | צילום: אלסין דווידי מנכ"ל אלקטרה נדל"ן גיל רושינק, צילום: אלסין דווידי

אל עסקה זו מתלווה עסקת מימוש נוספת שבוצעה בישראל בחודש פברואר בה מכרה את חלקה (25%) במגדל אלקטרה בתל-אביב בתמורה לכ-300 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות