אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש ביטוח? תקרת אולם התצוגה של פרארי בתל אביב קרסה, רכבים ניזוקו צילום: אוראל כהן

יש ביטוח? תקרת אולם התצוגה של פרארי בתל אביב קרסה, רכבים ניזוקו

תקרת אולם התצוגה של אוטו איטליה, יבואנית פרארי ומזראטי, קרסה בסוף השבוע וקברה תחתיה מכוניות ששהו באותה עת באולם. גובה הנזק טרם הובהר במלואו

17.05.2015, 16:04 | תומר הדר

תקרת אולם התצוגה של אוטו איטליה, יבואנית פרארי ומזראטי, השוכן ברחוב מנחם בגין בתל אביב קרסה במהלך סוף השבוע וקברה תחתיה מכוניות ששהו באותה עת באולם. מדובר במכוניות יוקרה איטלקיות בשווי משוער של מיליוני שקלים, שנקברו תחת התקרה שקרסה.

גובה הנזק למכוניות הפרארי והמזראטי ששהו באולם טרם הובהר במלואו.

פרארי קליפורניה פרארי קליפורניה פרארי קליפורניה

אולם התצוגה של "אוטו איטליה" נחשב לאחד הגדולים במזרח התיכון וכולל שטח תצוגה לכשבע מכוניות - ומוסך. האולם סגור בדרך כלל לציבור הרחב והכניסה אליו מותרת רק ללקוחות נבחרים שהפרוטה בכיסם. רק היום הודיעה אוטו איטליה, יבואנית פרארי על מינויו של מנכ"ל חדש, דני איטליאנו, המחליף בתפקיד את המנכ"ל היוצא אורן חדד.

כפי שנחשף בשבוע שעבר ב"כלכליסט", לאחרונה ביצעה אוטו איטליה מהלך שכלל מכירת רכבי מזראטי לסוכנות היבוא האישי "הינומה מוטורס", לאחר שחלפה שנה מאז מועד הגעת הרכבים לישראל. מחיריהן של מכוניות מזראטי מתחיל ב690 אלף שקל, עבור מכונית המנהלים גיבלי. מחירה של פרארי קליפורניה, הדגם הזול ביותר, מתחיל בכשני מיליון שקל.

מאוטו איטליה נמסר: "חלק מתקרת אולם התצוגה הדרומי של החברה קרסה במהלך סוף השבוע, מחוץ לשעות העבודה, כאשר משרדי החברה סגורים, לשמחתנו, ללא נוכחות לקוחות או עובדי החברה. נגרם נזק לרכוש שהיקפו עדיין לא נקבע, אולם לחברה כיסוי ביטוחי תקף ואנו פועלים על מנת להחזיר את אולם התצוגה לקדמותו מהר ככל הניתן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות