אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפליקציית הריצה !Zombies, Run הושקה בגרסה חינמית

אפליקציית הריצה !Zombies, Run הושקה בגרסה חינמית

יישום הכושר החווייתי עלה עד כה 4 דולר להורדה ו-20 דולר לשנה. הוא מאפשר לכם להתאמן תוך כדי ביצוע משימות ריצה בעולם קודר ומותח של אפוקליפסת זומבים - ומתאים במיוחד למי שרץ פעם-פעמיים בשבוע

18.05.2015, 10:01 | ניצן סדן
יש הרבה מאוד אפליקציות ריצה: כולן מודדות מרחק, מחשבות קלוריות ששרפתם וחלקן גם מנתחות את המוזיקה לה אתם מאזינים תוך כדי, במטרה לבנות לכם רשימת השמעה שמורכבת משירים שממריצים אתכם. אבל יש רק אחת שהופכת את האימון לפעילות חווייתית; !Zombies, Run, ששולחת אתכם לנוס על נפשכם.

קראו עוד בכלכליסט

היא הושקה ב-2011 והיתה עוף מוזר בנוף יישומי הכושר: האפליקציה השמיעה לכם מוזיקה קודרת, דיווחים של כלי תקשורת על אפוקליפסת זומבים שמתרגשת סביבכם ונתנה לכם משימות ריצה שנועדו לשמור עליכם בחיים.

היא אחת מאפליקציות הכושר הכי מיוחדות ומהנות לטעמי, כשהחיסרון היחיד שלה היה העובדה שהיא עלתה כסף (ארבעה דולר להורדה, שלושה דולר לחודש שימוש או 20 לשנה). לצד משימות האווירה, האפליקציה מאפשרת לכם להאזין למוזיקה שאתם אוהבים, לאסוף נקודות ניסיון ומשאבים דרך השלמת יעדי אימון ולהיעזר בהם כדי לשפר את המסתור שלכם.

!Zombies, Run !Zombies, Run !Zombies, Run

החל מהשבוע, לאפליקציה יש גם גרסה חינמית (אנדרואיד / iOS). היא תאפשר לכם לקבל משימות ריצה חווייתיות מדי שבוע, כאשר אחרי חודש המשימות יחזרו על עצמן. הגרסה החדשה לא כוללת אימונים משולבים וגם לא את כל המשימות (שמחולקות לארבעה פרקים) של הגרסה המלאה. מי שירצה משימות חדשות, ייאלץ לשלם. ואולם, עבור המתאמן הבסיסי, שלא מרבה לרוץ, !Zombies, Run בהחלט מומלצת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
תגובות ל 2 ול 3
ל 2: א. לרוב האפליקציות בתשלום יש גרסה חינמית שאפשר לנסות ואז להחליט אם רוצים את הגרסה בתשלום. ב. כאשר מבצעים רכישה, לפחות בגוגל פלי - יש פרק זמן (אני חושב שהיום זה שעתיים) שבמהלכן בלחיצת כפתור בפליי אפשר לבטל את הרכישה ולהסיר את האפליקציה. ל3: א. יש אנשים שעובדים ... ומגיע להם כסף על העבודה שלהם. כמו שאתה משלם היום לטכנאי מזגנים שלא היה קיים בשנות ה70 .. היום יש מתכנתים וגם להם מגיעה תמורה. כל אחד יקנה לפי מה שהוא יכול .. לא מדובר במוצר חובה. ב. יש הרבה שאומרים "אין מתנות חינם" . חוץ מכמה ארגונים של קוד פתוח וכאלו שמוכנים להשקיע בהתחלה בסוף בהרבה מקרים אם אתה לא משלם - אתה המוצר .. אתה מקבל פרסומות ממודקות , אתה שולח את אנשי הקשר שלך ואת המיקום שלך וכו ... ג. אפליקציות למובייל עולות ממש ממש מעט .. כמה אנשים נחרדים שווטסאפ אולי תעלה דולר לשנה...
צ  |  28.05.15
1.
למה זה שהיא עולתה כסף הווה חסרון ?
אני כותב באופן כללי ולא על Zombies, Run כי אני לא מכיר את הפרטים. באופן כללי - מה הבעיה הגדולה לשלם כמה שקלים עבור אפליקציה שאנחנו רוצים ? איך לאורך זמן חברה / מפתח יכולים לתת מוצר או שרות חינם ? זה יכול לקרות לטווחים קצרים, תקופות ניסיון או ע"י גיוס חיצוני שמאפשר מודל כזה. בסופו של יום - במקרים רבים המודל החינמי יגרור תכנים שיווקיים, פרסומות, מאגרי מידע, הרשאות לנתונים שלא ברור לנו למה צריך אותם ? לא עדיף לשלם, לתמוך במפתח ולקבל מוצד נקי ? צריך לעודד יותר את המודל הזה .. חבל שכל הזמן מחפשים אפליקציות חינמיות... דווקא היום , כשכל כך קל ובטוח לשלם ושבהרבה מקרים מדובר בשקלים בודדים.
צ  |  19.05.15