אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת מנרב תקים פרויקט פינוי בינוי ל- 362 יחידות דיור בהרצליה הדמיה: קיקה בראז אדריכלים

חברת מנרב תקים פרויקט פינוי בינוי ל- 362 יחידות דיור בהרצליה

החברה קיבלה את הסכמתם של 100 בעלי זכויות המהווים כ-80% מכלל בעלי הדירות; הפרויקט יכלול 4-5 בניינים בני 7-15 קומות בסמוך לרחובות בר כוכבא והר מירון

18.05.2015, 10:15 | דותן לוי

חברת מנרב פרויקטים שבשליטת משפחת קוזניצקי תקים כ- 362 יחידות דיור חדשות במקומן של 124 דירות ישנות שיהרסו, במסגרת פרויקט פינוי בינוי שתבצע החברה בשכונת נווה ישראל בהרצליה. הפרויקט שיכלול בין 4 ל- 5 בניינים בני 7-15 קומות, ייבנה במתחם הממוקם בצמוד לקרן הרחובות בר כוכבא והר מירון, בסמיכות לשטחים החקלאיים של גליל ים. במתחם, שכולל כ- 10 דונם, קיימים היום 9 בניינים בני 3-4 קומות שנבנו בשנות ה- 60, חלקם בנייני רכבת.

קראו עוד בכלכליסט

פרויקט פינוי בינוי של מנרב, הדמיה: קיקה בראז אדריכלים פרויקט פינוי בינוי של מנרב | הדמיה: קיקה בראז אדריכלים פרויקט פינוי בינוי של מנרב, הדמיה: קיקה בראז אדריכלים

מנרב דיווחה הבוקר כי חתמה על הסכמים מול 100 בעלי זכויות, המהווים כ- 80% מכלל בעלי הדירות הנדרשים לצורך ביצוע פרויקט מסוג זה, והחלה בתהליך קידום התב"ע החדשה מול הוועדה המקומית. במסגרת ההסכם עם הדיירים הקיימים, הם יהיו זכאים לדירות 4-5 חדרים חדשות, הכוללות מרפסת שמש חנייה תת-קרקעית ומחסן, כך שכל דייר יקבל תוספת של 35 מ"ר ברוטו.

הדירות במתחם ששטחן בממוצע כ- 66 מ"ר נמכרות כיום במחירים של 1.1-1.2 מיליון שקל, כאשר הצפי הוא שדירת 4 חדרים חדשה בפרויקט, תימכר במחיר של 2 מיליון שקל ומעלה.

אבי ביתן, סמנכ"ל השיווק של חברת מנרב פרויקטים: "הפרויקט ממוקם בשכונת נווה ישראל, שהוגדרה בעבר כאזור שיקום שכונות. המצב של הבניינים שנבנו בשנות ה- 60, רעוע. התחלנו באיסוף החתימות מהדיירים לפני פחות מ- 3 חודשים, וכבר הגענו ללמעלה מ- 80% חתימות, ובשבועות הקרובים ייחתמו יתר ההסכמים. מנרב ממשיכה לבדוק פרויקטים נוספים בתחום ההתחדשות העירונית באזורי הביקוש, מאחר ועתודות הקרקע במרכזי הערים במרכז הארץ התדלדלו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
עובדים עליכם
נמאס ומיזמים שרלטנים,קבלנים רמאים,עורכי דין משת"פים(כן,אלה מטעם בעלי הדירות שסותמים את האף עם הסכמים רעים ומחורבנים) ושמאים שמעוותים נתונים. 3700 ש"ח למ"ר בנייה, כל שאר ההנפצות של השמאים וגורמים "מומחים" שאומרים אחרת. צריך לדקור אותם עם סיקה ולפוצץ את הבלון. 4100 ש"ח לממ"ד למ"ר בנייה 1200 ש"ח למרפסת למ"ר בנייה 1000 ש"ח למחסן למ"ר בנייה. 2500 ש"ח ללובי למ"ר בנייה 250,000 ש"ח למעלית בבניין (יש גם מעליות סיניות ב160000 ש"ח-מקבלנים קמצנים ורעים) עו"ד לפרויקט 6,000 ש"ח - 10,000 לתת חלקה(ראש=חתימה) עו"ד או פירמת עורכי דין שמקבלים יותר מזה הם בעצם "מאעכרים" שפעלו למען עצמם וקיימת אצלם בעיית נאמנות כפולה קשה. קודם הסכם שכר טרחה לעצמם ורק אחר כך ייצוג בעלי דירות בבניינים עד 7.5 קומות קרי=התחדשות עירונית.
אור  |  14.02.18
1.
ממליץ להתרחק מחברת מנרב!
אנחנו דיירים בפרויקט של חברת מנרב - איכות הבניה על הפנים ורמת גימור נמוכה מאוד! מכרנו לנו דירה במחיר מטורף ולקחו הון על כל שינוי קטן שרצינו. כמו שאמרתי רמת הגימור פשוט בושה לחברה - ואחרי קבלת מפתח לא אכפת להם ממך, תיקון הליקויים פשוט כושל. חשוב לי לציין שזאת לא רק הרגשה שלנו - הדיירים בבניין שלנו בודקים אפשרות של הגשת תביעה קבוצתית נגדם. ממליץ להתרחק מהחברה הזאת.
דייר של מנרב , מנרב  |  18.05.15