אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביל קלינטון עקץ את ברק אובמה בטוויטר; אובמה לא נשאר חייב צילום: capitolcommentary.com

ביל קלינטון עקץ את ברק אובמה בטוויטר; אובמה לא נשאר חייב

קלינטון התבדח עם אובמה כששאל האם הכינוי @POTUS - ראשי התיבות של President Of The United States - יעבור ליורש המשרד, והוסיף בהאשטאג #רקשואלבשבילחברה; התגובה של אובמה היתה שנונה אף יותר

19.05.2015, 15:34 | שירות כלכליסט

נשיא ארה"ב ברק אובמה פתח אתמול לראשונה חשבון טוויטר, תחת הכינוי @POTUS, שמהווה את ראשי התיבות של התואר שלו – נשיא ארצות הברית (President Of The United States). בתוך פחות משבע שעות הוא צבר 1.15 מיליון עוקבים.

קראו עוד בכלכליסט

"שלום טוויטר! כאן ברק. באמת! זה לקח שש שנים אבל הם סוף סוף פתחו לי חשבון משל עצמי", צייץ אובמה. ההצטרפות של המנהיג זכתה לקבלת פנים חמה, כולל ציוץ ברוך הבא מאשתו מישל, שצייצה "הגיע הזמן". בדומה לאובמה, מישל משתמשת בכינוי @FLOTUS, שהוא ראשי התיבות של התואר שלה, האישה הראשונה של ארה"ב (First Lady Of The United States).

ביל קלינטון, שעוקב אחר 10 אנשים בלבד, ביניהם אשתו הילארי קלינטון, מיהר אף הוא לברך את אובמה על הצטרפותו לרשת החברתית. "ברוך הבא לטוויטר @POTUS! רק שאלה אחת: האם שם המשתמש עובר למי שיורש את המשרד? # שואל בשביל חברה" השאלה המבודחת ניסתה לברר האם הכינוי שייך בלעדית לאובמה או שיעבור לכל מי שיכהן כנשיא של המדינה, והתייחסה כמובן להילארי קלינטון, שהכריזה בחודש שעבר כי בכוונתה להתמודד על הנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית.

אובמה לא נשאר חייב ומיהר לענות בתשובה שנונה משל עצמו: "שאלה טובה. השם מגיע עם התפקיד. מכיר מישהו שמעוניין לרשת את הכינוי @FLOTUS?"

מימין: ביל קלינטון וברק אובמה. רק שואל בשביל חברה, צילום: capitolcommentary.com מימין: ביל קלינטון וברק אובמה. רק שואל בשביל חברה | צילום: capitolcommentary.com מימין: ביל קלינטון וברק אובמה. רק שואל בשביל חברה, צילום: capitolcommentary.com

אם הילארי תזכה בבחירות שיתקיימו בנובמבר 2016, יצטרכו באמת לקבוע מה יעלה בגורל הכינוי של אשת הנשיא, שכן מכיוון שעוד לא הייתה אישה נשיאה עדיין לא ידוע מה יהיה התואר הרשמי בעלה. אם כי, ניתן לשנות שמות משתמשים בטוויטר מבלי להשפיע על העוקבים.

קלינטון התייחס לנושא כבר ב-2007. "החברים הסקוטים שלי אומרים שצריך לקרוא לי ה"לאדי הראשון" (first laddie), כי זה הכינוי שנשמע הכי דומה לליידי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות