אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מזל טוב: מיקרוסופט חוגגת 25 למשחק הסוליטייר

בשולי הרשת

מזל טוב: מיקרוסופט חוגגת 25 למשחק הסוליטייר

המשחק, אחד המוצרים הכי פופולריים של מיקרוסופט בכל הזמנים, כונה "בזבוז הפרודוקטיביות הכי גדול בעולם" והיה חביב הג'ובניקים בצה"ל עד להופעת פייסבוק. לרגל המאורע, הוכרזה תחרות שתקבע מיהו אלוף האנושות בסוליטייר

19.05.2015, 16:24 | הראל עילם

מיקרוסופט חגגה אמש יום ההולדת ה-25 לאחד המוצרים הפופולריים ביותר שלה בכל הזמנים: סוליטייר. הגרסה הדיגיטלית של משחק הקלפים הוגדרה על ידי כמה כלי תקשורת כ"בזבוז הפרודקטיביות הגדול בעולם". בישראל, סוליטייר ושולה המוקשים התחרו ביניהם על תואר בזבזן הזמן הגדול ביותר בקרב חיילים בשירות עורפי - עד שבאה פייסבוק וטרפה את הקלפים.

קראו עוד בכלכליסט

מיקרוסופט כללה את סוליטייר בכל מערכות ההפעלה שלה למחשבים ב-25 השנים האחרונות, מאז ווינדוס 3.0 שיצאה ב-1990. בווינדוס 8 ובווינדוס פון נאלצו חובבי המשחק להוריד אותו בעצמם - ורבים עשו זאת: נכון לרגע זה, סוליטייר היא האפליקציה הפופולרית ביותר בחנות של מיקרוסופט.

ניצחון בסוליטייר ניצחון בסוליטייר ניצחון בסוליטייר

חובבי סוליטייר לא צריכים לחשוש: מיקרוסופט גם הבטיחה כי מערכת ההפעלה חוצת הפלטפורמות ווינדוס 10 תכלול אוסף מותקן מראש של גרסאות סוליטייר. לכבוד יום ההולדת של התוכנה, הכריזה מיקרוסופט על תחרות בינלאומית שתקבע מיהו שחקן הסוליטייר הטוב בעולם.

כרגע התחרות היא בין עובדי מיקרוסופט וב-5 ליוני היא תפתח לציבור הרחב שיתחרו אחד מול השני ומול השחקנים הטובים ביותר במיקרוסופט. התחרות תכלול מסלולים לכל מצבי המשחק השונים, כולל פריסל (שבו יש 4 תאים ריקים להזזת קלפים), ספיידר, טרייפיקס, פירמיד והגרסה הבסיסית המוכרת כקלודנייק. לא ידוע כעת מה יהיו הפרסים בתחרות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות