אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינטל תקים בחיפה מעבדה לאינטרנט הדברים צילום: אינטל

אינטל תקים בחיפה מעבדה לאינטרנט הדברים

המעבדה החדשה תפעל לפיתוח מוצרים ושירותים מתקדמים לשווקי הערים החכמות, הבתים המקוונים, החקלאות החכמה והתחבורה. היא תשתף פעולה עם סטארט-אפים ישראלים, גופים מוסדיים, מפתחים ויזמים

19.05.2015, 16:51 | מאיר אורבך

אינטל הודיעה כי תקים בחיפה מעבדת חדשנות שתתמקד בתחום אינטרנט הדברים - ותשתף פעולה בנושא עם חברות ישראליות. את המעבדה תנהל אולגה אורקנט.

קראו עוד בכלכליסט

"המעבדה תאפשר לאינטל לחבור לסטארט-אפים שמפתחים פתרונות בתחום ולהציע להם סיוע בפיתוח על בסיס ארכיטקטורת אינטל", הסביר גיא בר נר, מנהל השיווק והמכירות האמון על פעילות אינטרנט הדברים באינטל ישראל.

החברה תרחיב את פעילותה בתחום אינטרנט הדברים החברה תרחיב את פעילותה בתחום אינטרנט הדברים החברה תרחיב את פעילותה בתחום אינטרנט הדברים

המעבדה תתמקד בארבעה תחומים: בתים חכמים, ערים חכמות, חקלאות חכמה ותחבורה חכמה. בתחום הערים החכמות משתפת אינטל ישראל פעולה עם מספר ערים בישראל ביניהן תל אביב, דימונה ואחרות. בתחום הבתים החכמים אינטל מפתחת פיתרון בית חכם שמספק את החומרה, התוכנה ושירותי הענן המחברים מספר רב של מערכות ובתחום החקלאות תשתף אינטל פעולה עם מיזמים שונים שמנסים להעלות פריון גידולי שדה.

אינטל הקימה עד כה ארבעה מרכזי חדשנות דומים באירופה, שמכונים IoT Ignition Labs. הם פועלים באנגליה, גרמניה, שוודיה וטורקיה ונועדו לחזק את שיתוף הפעולה של ענקית השבבים עם שותפים וחברות ועם קהילת המפתחים והיזמים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות