אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
DHL חידשה את החסות עם מכבי תל אביב תמורת 2.5 מיליון שקל

DHL חידשה את החסות עם מכבי תל אביב תמורת 2.5 מיליון שקל

ההסכם החדש הוא לשנתיים נוספות. ב-DHL משקיעים למעלה מ-25% מתקציבי השיווק שלהם בחסויות - בין היתר למנצ'סטר יונייטד, לבאיירן מינכן ולסבב מירוצי הפורמולה 1

19.05.2015, 17:54 | שירות כלכליסט

DHL אקספרס, חברת השילוח הבינלאומית, חתמה על המשך הסכם החסות עם מכבי תל אביב, אלופת ישראל בכדורסל, לשתי עונות נוספות, 2015/16 ו-2016/17. היקף ההסכם נאמד בכ-2.5 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

שיתוף הפעולה המסחרי והלוגיסטי בין מכבי אלקטרה תל אביב ל-DHL התחיל ב-2011.

התשלום לחסות צמח במעט ביחס לתשלומים ב-2011 וב-2012. ב-DHL משקיעים למעלה מ-25% מתקציבי השיווק שלהם בחסויות - רובן בספורט. בין השאר DHL מעניקה חסות למנצ'סטר יונייטד, באיירן מינכן וגם סבב מירוצי הפורמולה 1.

מכבי תל אביב בזכייתה בגביע המדינה בכדורסל, צילום: אורן אהרוני מכבי תל אביב בזכייתה בגביע המדינה בכדורסל | צילום: אורן אהרוני מכבי תל אביב בזכייתה בגביע המדינה בכדורסל, צילום: אורן אהרוני

"אני שמח על החלטתה של DHL אקספרס להמשיך את שיתוף הפעולה הפורה בינינו, וכך להשלים שש שנים של שותפות בין שני המותגים המובילים בתחומם. אני משוכנע שגם בשנתיים הבאות מכבי ו-DHL ימשיכו לעמוד בראש הטבלה ויפעלו יחד בכל התחומים" אמר מנכ"ל מכבי תל אביב, אלי דריקס. יאיר ביטון, מנכ"ל DHL אקספרס ישראל הוסיף: "הקשר עם מכבי הוא מבחינתנו WIN-WIN, הם נהנים מההילה הבינלאומית של DHL ואנחנו נהנים מההצלחה שלהם בארץ, ואני מקווה שבעונה הקרובה גם באירופה. חשוב להזכיר גם שהחסות של DHL לא מסתכמת רק בפרסום הלוגו שלנו על השלטים ועל המגרש. זוהי שותפות לוגיסטית כוללת שמבטיחה שכל הציוד של הקבוצה יגיע בזמן ובלי דאגות לכל יעד שבו מכבי משחקת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות