אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עצלן, עצלן, עצלן העולם

עצלן, עצלן, עצלן העולם

מטען לסמארטפון שחוסך קימה מהספה וגייס עשרות אלפי דולרים מהגולשים, וגם: מזל"ט שנכנס לכיס, מצ'טת מנגל, שעון גיקי במיוחד ותיק מסרט מצויר. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

22.05.2015, 18:21 | דור צח

1. טעינה מתוך שינה

 

עד כמה העולם הראשון יכול להיות עצלן, אתם שואלים? ובכן, Couchlet, המוצר הבא, גייס עד כה יותר מ-56 אלף דולר בקמפיין אינדיגוגו מוצלח. כל מה שהוא עושה זה חוסך את הקימה המזעזעת מהמיטה או מהספה כשרוצים לטעון את הטלפון ולהשתמש בו במקביל. הוא כולל זרוע מתקפלת שהמשתמש מניח מתחת למזרן או לכריות ושני שקעי USB ועולה 16 דולר. נכון, להשתמש בסמארטפון כשהוא מחובר לחשמל זה לא מומלץ, אבל גם להיות בטטת כורסה לא.

לך לספה, עצל לך לספה, עצל לך לספה, עצל

2. כסף באוויר

 

עוד קמפיין אינדיגוגו מוצלח הוא של Wallet Drone, שאמור להיות המזל"ט הזעיר בעולם (Quadcopter, אם לדייק). המוצר החמוד הזה, שעולה כרגע 40 דולר, נכנס לכיס ותופס פחות מקום מארנק, כולל השלט. למה צריך את זה? למה לא.

את הכסף סופרים באוויר את הכסף סופרים באוויר את הכסף סופרים באוויר

3. מנגל לקשוחים

 

עושים מנגל ורוצים להרשים את כל שאר זוללי הבשר? לנפנף כמו שצריך, ובכן, כבר לא מספיק. המצ'טה הבאה, שעולה 19 דולר, תעזור לכם להפוך בורגרים וסטייקים ולהיראות כאילו צדתם בעצמכם.

סרט הסלאש המקסיקני הידוע סרט הסלאש המקסיקני הידוע 'מנגל' סרט הסלאש המקסיקני הידוע

4. מה השעה? השעה שתהיה אורק

 

השעון הבא יוכיח לכל חבריכם שאתם גיקים 24/7. במקום ספרות יש בו רפרנסים לשר הטבעות, מלחמת הכוכבים, הארי פוטר, דוקטור הו ועוד, שכל אחד מהם רומז לספרה החסרה. 92 שקל באטסי.

Extermin-Eight Extermin-Eight Extermin-Eight

5. צייר לי תיק

אם תמיד רציתם לדעת איך מרגישה דמות מצוירת, התיקים הבאים הם התחלה טובה. עכשיו אתם רק צריכים לככב בסדרה על שמכם שתשודר בערוץ הילדים. החל מ-11 דולר באמזון.

Cell-Shading לעולם האמיתי Cell-Shading לעולם האמיתי Cell-Shading לעולם האמיתי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות