אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'ט הווידיאו של פייסבוק זמין עכשיו בישראל

צ'ט הווידיאו של פייסבוק זמין עכשיו בישראל

כלי שיחות הווידאו של אפליקציית המסנג'ר של פייסבוק הושק רק לפני מספר שבועות בארה"ב. כעת הוא זמין בישראל ומתחרה בסקייפ, וייבר והנגאאוטס של גוגל

20.05.2015, 17:46 | רפאל קאהאן

פייסבוק השיקה את שירות שיחות הווידאו של אפליקציית המסנג'ר בישראל, והכלי החדש זמין לכל המשתמשים הישראליים החל מהיום (ד'), הן בגרסת אנדרואיד והן ב-iOS. עם זאת, עליהם קודם כל לעדכן את האפליקציה לגרסה החדשה ביותר. הכלי החדש מאפשר למשתמשים לבצע שיחות וידאו מקוונות עם אנשי הקשר שלהם, בדיוק כמו בשירותי וידאו צ'ט מתחרים כגון סקייפ או וייבר.

קראו עוד בכלכליסט

שירות צ'ט הוידאו של פייסבוק זמין מזה זמן רב בישראל דרך גרסת הדפדפן השולחני של פייסבוק ומסנג'ר. לפני כ-3 שבועות, החברה השיקה את השירות החדש עבור אפליקציית הסלולר, אבל במתכונת מצומצמת, ל-18 מדינות בלבד באירופה וצפון אמריקה. כעת, השירות מגיע לכל המשתמשים ובכל העולם.

וידאו בפייסבוק מסנג וידאו בפייסבוק מסנג'ר וידאו בפייסבוק מסנג

על מנת לבצע שיחת וידאו עם משתמש אחר, בחרו את אייקון הוידאו שהתווסף לחלון הצ'ט במסנג'ר.מהתרשמות ראשונית, נראה כי השירות עובד היטב, גם ללא חיבוריות ויי-פיי, אם כי איכות התמונה אינה גבוהה במיוחד.

הכלי החדש הוא רק האחרון בשורה ארוכה של חידושים ועדכונים שפייסבוק ביצעה באפליקציית המובייל של שירות ההודעות המיידיות שלה. בין השאר, היא פתחה את מסנג'ר כפלטפורמה לפיתוח אפליקציות צד ג', הוסיפה את אפשרות להעברת כספים בין משתמשים דרך השירות, ואפילו תומכת בגרסה מאובטחת ומתקדמת המיועדת לעסקים גדולים הרוצים לספק שירות לקוחות למשתמשי הקצה שלהם דרך פייסבוק ומסנג'ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות