אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שטראוס מחליפה את מערך כלי המכירה הניידים שלה בהשקעה של כ-5 מיליון שקל

בלעדי לכלכליסט

שטראוס מחליפה את מערך כלי המכירה הניידים שלה בהשקעה של כ-5 מיליון שקל

שטראוס השלימה בימים אלו את השלב הראשון בפרויקט שדרוג והחלפת מערך כלי המכירה הניידים בחברה בישראל. הכלים החדשים יצוידו במערכת מכירות מותאמת לטאבלטים וסמארטפוני אנדרואיד

20.05.2015, 17:10 | רפאל קאהאן
שטראוס הודיעה היום (ד') כי היא מסיימת שלב ראשון בפרויקט שכולל שדרוג כלי המכירות שלה לגרסת מובייל. במסגרת המהלך מטמיעה שטראוס מערכת מכירות של חברת מוביסופט על גבי טאבלטים מוקשחים של סמסונג מדגם טאב 4 אקטיב ועל גבי סמארטפונים מבוססי אנדרואיד, בהם מצוידים אנשי המכירות של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט שהיקפו הכולל הוא כ-5 מיליון שקל, בוצע בשיתוף פעולה בין צוותי ה-IT של שטראוס ומוביסופט, ספקית הפיתרון.

אנשי המכירות של שטראוס יצויידו בטאבלט מוקשח של סמסונג, צילום: יחסי ציבור אנשי המכירות של שטראוס יצויידו בטאבלט מוקשח של סמסונג | צילום: יחסי ציבור אנשי המכירות של שטראוס יצויידו בטאבלט מוקשח של סמסונג, צילום: יחסי ציבור

עודד שטראוס, סמנכ"ל מערכות המידע בקבוצת שטראוס, מסר כי "המערכת החדשה מאפשרת לשטראוס לנצל את היכולות הטכנולוגיות המתקדמות המצויות היום בעולם המכשירים הניידים לצורך ייעול עבודת איש המכירות ושיפור יכולת הניהול של מערך המכירות כולו. למערכת ממשק משתמש ידידותי והיא מציגה חיוויים חדשים ומאפשרת אינטראקציה בזמן אמת בין איש המכירות למנהל".

יעקב הולנדר, מנכ"ל חברת מוביסופט, מסר כי " קבוצת שטראוס מצטרפת לשורת חברות מובילות בישראל שבחרו במערכת המכירות המתקדמת מוביסייל למחשוב סוכני השטח ומנהלי המכירות . הפרויקט בשטראוס התאפיין בשיתוף פעולה מצוין עם צוות ה- IT של הלקוח".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות