אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רבוע נדל"ן: עלייה בהכנסות וברווחים ברבעון הראשון של 2015

רבוע נדל"ן: עלייה בהכנסות וברווחים ברבעון הראשון של 2015

ה-NOI הסתכם ב-59.9 מיליון שקל - עלייה של 10%, שנבעה מעלייה בשכר הדירה ובהיקף שטחי המסחר. ה-FFO קפץ ב-11%

21.05.2015, 15:27 | אורן פרוינד

חברת רבוע כחול נדל"ן מקבוצת אלון דווחה היום (ה') על עלייה בהכנסות וברווחים לרבעון הראשון של 2015. ה-NOI לרבעון ראשון של 2015 הסתכם בכ-59.9 מיליון שקל - עלייה של 10%, שנבעה מעלייה בשכר הדירה ובהיקף שטחי המסחר. בשורה התחתונה החברה דיווחה על עלייה של 11% ב-FFO ל-30 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

רבוע כחול נדל"ן מנוהלת על ידי זאב שטיין ומתמחה בניהול נכסים מניבים בישראל המושכרים ברובם כסניפי סופרמרקט של מגה. בבעלות החברה כ-116 נכסים מניבים בשווי של 3.7 מיליארד שקל ובתחילת השבוע דירוג החברה ירד ברמה אחת ל-A2 ממדרוג.

הרווח הנקי של החברה הסתכם ברבעון הראשון ב-40.8 מיליון שקל עלייה של 33% שנובעת מהעלייה בדמי השכירות וירידה בהוצאות המימון עקב ירידת המדד בשיעור גבוה מהרבעון המקביל ועקב פירעונות קרן סדרות אג"ח א' ו- ב' וביצוע מיחזור של הלוואה קיימת לבנק לאומי בספטמבר 2014.

בינתיים, ההערכות שרשת מגה עומדת למכירה חלחלו השבוע והשפיעו גם על רבוע כחול נדל"ן, שמשכירה לרשת המזון את סניפי הסופרמרקטים. אחרי שלוש שנים של עלייה מתמשכת, שבהן הכפילה רבוע כחול נדל"ן את שווייה לשווי שוק נוכחי של 1.6 מיליארד שקל, החלה בשבועיים האחרונים להיסחר המניה בירידות שערים עם תחילת השמועות בנוגע למכירתה של מגה. בחודש האחרון איבדה מניית רבוע כחול נדל"ן קרוב ל־8%. זאת בניגוד למגמה הכללית בסקטור הנדל"ן ששמר על יציבות.

זאב שטיין, צילום: אוראל כהן זאב שטיין | צילום: אוראל כהן זאב שטיין, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות