אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ורשבסקי: "בשם העובדים אני קורא למילצ'ן לחזור ולהשקיע בערוץ 10" צילום: אוראל כהן

ורשבסקי: "בשם העובדים אני קורא למילצ'ן לחזור ולהשקיע בערוץ 10"

מנכ"ל ערוץ 10 הבטיח שהערוץ יעמוד בלוח הזמנים לקבלת רישיון: "אפילו אילן שילוח הופתע לטובה מהתוצאות העסקיות שלנו". על הערוץ לעמוד בשורת תנאים והתחייבות בגובה 90 מיליון שקל עד סוף החודש

21.05.2015, 17:28 | אופיר דור

פחות מחצי שנה חלפה ועובדי ערוץ 10 שוב נמצאים באי-ודאות לגבי עתידם. הערוץ חייב לעמוד בשורה של תנאים כמו הפקדת ערבויות בנקאיות וכתבי התחייבות בגובה 90 מיליון שקל עד ה-31 למאי כדי לזכות לרישיון, וכרגע עוד אין אף משקיע שכניסתו מובטחת. בלי רישיון הערוץ צפוי להיסגר בסוף יוני.

היום בהרמת כוסית בערוץ ניסה המנכ"ל יוסי ורשבסקי להרגיע ואמר כי הערוץ יעמוד בלוח הזמנים בכל מקרה. ורשבסקי אמר כי "התוצאות העסקיות שאנחנו משיגים טובות יותר ממה שהערכנו והנחנו בתוכנית העסקית".

לדבריו, "גם אילן שילוח שקיבל עכשיו את הנתונים מחדש הופתע לטובה. כל משקיע שייכנס לערוץ ירצה קודם כל לקבל החזר על ההשקעה שלו וזה דבר חשוב שנפנים".

הפגנת עובדי ערוץ 10, לפני חצי שנה. שוב בסכנת סגירה, צילום: אוראל כהן הפגנת עובדי ערוץ 10, לפני חצי שנה. שוב בסכנת סגירה | צילום: אוראל כהן הפגנת עובדי ערוץ 10, לפני חצי שנה. שוב בסכנת סגירה, צילום: אוראל כהן

שילוח הוא המועמד המרכזי לרכישת הערוץ כרגע. אולם אתמול בתפנית מוזרה הציע ארנון מילצ'ן להצטרף אליו. מילצ'ן כבר מחזיק ב-24% מהמניות, אך לא השקיע בו בשנים האחרונות. שילוח, כך נראה, אינו נלהב מההצעה של מילצ'ן ודורש ממנו, כאחד מבעלי המניות, לשלם את הערבויות הדרושות לרישיון של ערוץ 10 כתנאי ראשון לשיתוף פעולה.

לעומת זאת, ורשבסקי אמר כי "אנו רואים שגם מילצ'ן מעריך את המצב העסקי שהערוץ נמצא בו ורוצה לחזור ולהשקיע. בשם כל העובדים אני רוצה להביע תקווה שמילצ'ן ישלים בימים הקרובים את המהלך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות