אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ממים על מטוס

PLAY

ממים על מטוס

הפרסומת החדשה של דלתא מתכתבת עם האינטרנט, מה עומד מאחורי השם של גיבור-העל דרדוויל, כל מה שגרוע בסרט החדש של האחים וושאבסקי, תרבות הקפה הפטריאכלית וז'אנר המוזיקה החדש ביותר

21.05.2015, 18:20 | נמרוד צוק

1. וואו מטוס, מאצ' בטיחות

דלתא איירליינס רצו לעשות סרטון בטיחות בטיסה שיהיה מגניב ו-ויראלי, אבל לא ממש הצליחו למצוא רעיון חדש. אז הם פשוט הכניסו פנימה את כל הממים ותופעות הרשת שנוצרו אי פעם, כולל התפוז המעצבן, החתול על הרומבה, גנגהם סטייל, הארלם שייק, העז הצורחת והסנאי הדרמטי. יצא חמוד.

2. רוצה את באטמן? תקראי לבאטמן

למה בעצם קוראים לדרדוויל, גיבור העל העיוור של מארוול שמככב עכשיו בעיבוד טלוויזיוני חדש של נטפליקס, דרדוויל ולא באטמן? השאלה הלכאורה מטופשת הזו מעלה עולם שלם של סימני שאלה בנוגע לשמות של דמויות קולנועיות.

3. מטריקס: שאריות

כולם מדברים על "יופיטר בעלייה", הסרט החדש של האחים וושאבסקי. אם תשאלו את "טריילרים כנים" אין שום סיבה אחרת לדבר עליו, מאחר ומדובר בשילוב מחריד של דמויות מגוחכות, תצוגת משחק איומה, דיאלוגים מופרכים ומחזור חסר בושה של התמה הכללית מ"מטריקס". הם לא טועים.

4. לא תודה, אני שותה קפה

למרבה הצער, חלק משמעותי מהגברים ואפילו מספר לא קטן מהנשים בעולם מתקשים להבין עד תומו את הרעיון של הימנעות ממעשי אונס, וכותבים בטוקבקים כל מני אמירות פוגעניות ולא חכמות כמו "אז למה היא הזמינה אותו הביתה" או "היא אמרה לא אבל התכוונה לכן". ייתכן והמטאפורה של שני אנשים שחולקים (או מעדיפים שלא לחלוק) כוס תה תהפוך את העניין לברור יותר עבורם.

5. שר החליל

ביטבוקסינג זה כל כך 2014. אנשים שבאמת מבינים עניין כבר עברו מזמן לביטבוקסינג עם חלילית – "פלוטבוקסינג" - טכניקה מוזיקלית מרתקת שמנפיקה תוצרים שאפשר אפילו להקשיב להם 20 שניות שלמות מבלי לרצות לשבור את המחשב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות