אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דון גוגל ומלחמתו בטחנות הרוח הישראליות צילום: שאטרסטוק

שבוע טכנולוגי

דון גוגל ומלחמתו בטחנות הרוח הישראליות

ענקית החיפוש שמה על הכוונת את תעשיית השתלת הפרסומות הישראלית, שירות הסטרימינג פופקורן טיים תחת התקפה משפטית בארץ, ארגוני זכויות האדם לא מחבבים את מארק צוקרברג וישראלים משחקים יותר מאשר אמריקאים

24.05.2015, 12:16 | שירות כלכליסט

לגוגל נמאס מפלטפורמות הפרסומות הישראליות

מחקר מקיף של גוגל בתחום תעשיית הפרסום הדיגיטלית והחברות אשר עוסקות בהשתלת פרסומות על דפדפני ומחשבי המשתמשים מצא כי 7 מתוך 10 החברות המובילות בעולם הן ישראליות. השבוע "כלכליסט" חשף את המאבק מתמשך ואכזרי בין חברת החיפוש הגדולה בעולם ומספר חברות ענק ישראליות המייצרות ביחד הכנסות של מאות מיליוני דולרים משתילת פרסומות לא רצויות.

 , צילום עמית שעל, אוראל כהן צילום עמית שעל, אוראל כהן  , צילום עמית שעל, אוראל כהן

גרעיני פופקורן טיים

בית המשפט בתל אביב קיבל את העתירה של חברות המדיה הישראליות והורה על חסימת אתרים המאפשרים הורדה של תוכנת הסטרימינג פופקורן טיים. האם הדבר באמת יכול לעזור את הפיראטיות?

אף ארנבת לא נפגעה במהלך הדפסת העור הזה

ארנבות - הפיתוח החדש של לוריאל ימנע את הצורך בשימוש בחיות לניסויים קוסמטיים ארנבות - הפיתוח החדש של לוריאל ימנע את הצורך בשימוש בחיות לניסויים קוסמטיים ארנבות - הפיתוח החדש של לוריאל ימנע את הצורך בשימוש בחיות לניסויים קוסמטיים

חברת הקוסמטיקה L'Oréal בוחנת את האפשרות לשימוש בטכנולוגיית הדפסה תלת-ממדית מתקדמת שתאפשר לה להדפיס עור אנושי על פי דרישה - ולהחליף את הצורך בניסויים קוסמטיים בבעלי חיים.

אף אחד לא קונה את השקרים של צוקרברג

עשרות ארגוני זכויות אדם ב-31 מדינות מסביב לעולם יצאו בו זמנית נגד המיזם ה'פילנטרופי' של מייסד פייסבוק שטען שהוא רוצה להביא את האינטרנט לכל מקום בעולם. עכשיו מתברר שהוא בעיקר רוצה להביא את פייסבוק, ולא את כל האינטרנט.

כווווולם משחקים

סקר חדש מגלה מציאות מפתיעה - 65% מכל הישראלים משחקים במשחק וידאו כלשהו מדי יום, אפילו יותר מהאמריקאים. זה גם לא תופעה של גברים צעירים בלבד - גם נשים ומבוגרים בארץ משחקות, בשיעורים דומים.

מי המציא את משקפי השמש?

התשובה כנראה תפתיע אתכם - כל מה שלא ידעתם על מייסד פולארויד ואחד מהממציאים החשובים בהיסטוריה, אדווין לנד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות