אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
CA סוגרת את הפעילות המסחרית בישראל

פרסום ראשון

CA סוגרת את הפעילות המסחרית בישראל

החברה הודיעה שבמסגרת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי, תועבר פעילותה ל-NessPRO, זרוע התוכנה של Ness. האחרונה צפוייה גם לקלוט עשרות מעובדי CA

26.05.2015, 14:13 | מאיר אורבך

CA תסגור את פעילותה בישראל היום (ג') ותעביר אותה לאחריותה של Ness, שתפתח לשם כך חטיבה חדשה שתיקרא CA Israel, ושתהווה חלק מזרוע התוכנה שלה, NessPRO. מרכז הפיתוח של CA בישראל ו-150 העובדים שמועסקים בו לא צפוי להיפגע מהשינוי. במסגרת המהלך יפוטרו כ-40 עובדים וייקלטו בחטיבה החדשה ב-Ness.

קראו עוד בכלכליסט

העברת הפעילות המסחרית של CA תחת מטרייתה של Ness מתבצעת במסגרת חתימה של הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי ארוך טווח. לקוחותיה של CA ימשיכו לקבל שרות ומענה ממנהלי המכירות של CA דרך Ness.

מאיר עמור מנכ"ל פעילות CA בישראל מאיר עמור מנכ"ל פעילות CA בישראל מאיר עמור מנכ"ל פעילות CA בישראל

ב-Ness ציינו שחלק מלקוחותיהם הם גם לקוחות של CA, כך שמדובר במהלך מתבקש. בנוסף אמר דדי דבורסקי, סמנכ"ל בכיר ומנהל קבוצת המוצרים NessPRO בנס שלחברה יש ראייה טובה יותר של השוק, מה יעזור ל-CA להעמיק את חדירתה לשוק הישראלי.

לא ברור אם העובדים של CA שייקלטו בנס ימשיכו לעבוד ממשרדי החברה ואם תנאי העסקתם ישתנו. ל-CA יש כיום משרדים בהרצליה וכפר סבא, ורוב עובדיה כיום מתמקדים בפעילות הפיתוח, שכאמור לא צפויה להיפגע. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

13.
ימים יגידו
במכירת מוצרים/רישוי נטו ייתכן שמדובר במהלך חיובי עבור שתי החברות (עבור הלקוחות ושותפי המכירה - אין לדעת). בביצוע פרוייקטים ותמיכה טכנית בארץ, שבלעדיהם למוצר אין שום ערך, בתור לקוח אני מאוד מקווה שנס לא ינסו להשתלט על התחום במוצרים שהם לא מכירים, וישכילו להמשיך להפעיל את השותפים המתמחים דרך CA החדשה. אחרת זה יהיה הסוף של CA בארץ - במקרה הגרוע לקוחות יעברו ליצרנית מתחרה, במקרה הסביר יותר יעברו לעבוד ישירות מול השותפים שמתמחים בכל מוצר, כדי לא להיתקע עם פרוייקטים ושירות בינוניים, ורק יקנו את הרישוי דרך נס. ואולי זה בכלל מה ש-CA מקווה להשיג במהלך??
בני , כפר סבא  |  27.05.15
לכל התגובות