אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אולמן וגבאי מסרבים להצעה להזרים הון לאי.די.בי פתוח ודסק"ש תמורת אג"ח חדשות צילום: אוראל כהן

אולמן וגבאי מסרבים להצעה להזרים הון לאי.די.בי פתוח ודסק"ש תמורת אג"ח חדשות

מדובר בהצעה של אדוארדו אלשטיין. בסביבה נאמני הסדר החוב אומרים כי "האג"ח של אי.די.בי פתוח נסחרות ב-60 אג', כך שמבחינת בעלי החוב מדובר בהצעה מגוכחת שכרוכה בתספורת של 40%"

27.05.2015, 17:15 | גולן חזני
נאמני הסדר החוב של אי.די.בי, חגי אולמן ואיל גבאי, מסרבים לקבל את ההצעה של אדוארדו אלשטיין להזרים הון לתוך אי.די.בי פתוח ודסק"ש, תמורת אגרות חוב חדשות, במקום לכיסם של בעלי האג"ח (כיום בעלי מניות מיעוט) של אי.די.בי אחזקות לשעבר. ל"כלכליסט" נודע כי אלשטיין הגיש היום הצעה רשמית ברוח זו, כפי שנחשפה ב"כלכליסט" לפני שבועיים, ונענה בשלילה ע"י אולמן וגבאי.

קראו עוד בכלכליסט

בסביבה של אולמן וגבאי אמרו כי "האג"ח של אי.די.בי פתוח נסחרות ב-60 אג', כך שמבחינת בעלי החוב מדובר בהצעה מגוכחת שכרוכה בתספורת של 40%. אנחנו לא נקבל את ההצעה הזו, ואם אלשטיין ובן משה לא יעמדו בהסדר החוב ניקח מהם את השליטה בחברה בלי לחשוב פעמיים, למרות המיליארדים שהשקיעו".

מימין: איל גבאי וחגי אולמן, צילום: עמית שעל ישראל הדרי מימין: איל גבאי וחגי אולמן | צילום: עמית שעל ישראל הדרי מימין: איל גבאי וחגי אולמן, צילום: עמית שעל ישראל הדרי

בסביבה של אלשטיין אמרו שההצעה מדברת על 512 מיליון שקל הזרמה לחברה תמורת אג"ח באותו סכום: "זו הצעה מאד הוגנת ומאד הגיונית. במקרה של דילול המצב שלהם יהיה הרבה פםחות טוב.ץ אלשטיין מעוניין לחזק חברה שצריכה חמצן, לייצב אותה ולתת לה את החמצן שהיא צריכה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות