אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת ננו דיימנשן חתמה על הסכמי השקעה ב-44 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

חברת ננו דיימנשן חתמה על הסכמי השקעה ב-44 מיליון שקל

בהנפקה לקחו חלק משקיעים פרטיים וקרנות מקנדה, בריטניה, ארה"ב וישראל, לרבות לידר שוקי הון, וכן משקיעים קיימים המלווים את החברה בגיוסי ההון האחרונים

01.06.2015, 11:28 | ניר צליק

ננו דיימנשן, המפתחת מדפסת תלת מימד לתחום האלקטרוניקה, חתמה על הסכמי השקעה פרטית בהיקף של 44 מיליון שקל. הסכום עשוי אף לגדול מעבר לכך. העסקה תתקיים לפי מחיר של 5.5 שקלים למניה. כל משקיע יקבל גם חצי אופציה על כל מניה שירכוש, במחיר מימוש של 9 שקלים למניה. 

בהנפקה לקחו חלק משקיעים פרטיים וקרנות מקנדה, בריטניה, ארה"ב וישראל, לרבות לידר שוקי הון, וכן משקיעים קיימים המלווים את החברה בגיוסי ההון האחרונים, כולל חברי דירקטוריון ויו"ר החברה. במסגרת תנאי הגיוס יהיו מניות החברה חסומות לתקופה של חצי שנה. כמו כן, התחייבה החברה לפעול באופן מיידי לרישום המניות כ-ADR.

החברה מעריכה כי הגיוס הנוכחי יאפשר לה לפעול ללא צורך בגיוסי הון נוספים בשנתיים הקרובות. עם זאת, בכוונת החברה לבחון הנפקה בנאסד"ק או התקשרות עם משקיע אסטרטגי.

ננו דיימנשן הוקמה בשנת 2012 ועוסקת במחקר ופיתוח מדפסת תלת-מימד (3D) המדפיסה מעגלים אלקטרוניים מודפסים (כרטיסי PCB), ופיתוח מוצרי דיו מבוססי ננוטכנולוגיה שהינם מוצרים משלימים ונלווים למדפסות תלת-מימד. החברה נוסדה על ידי שרון פימה, עמית דרור, סיימון פריד ודגי בן-נון.

אילוסטרציה, צילום: בלומברג אילוסטרציה | צילום: בלומברג אילוסטרציה, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות