אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סביון-בר, סמנכ"לית השיווק של HOT, פורשת צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

סביון-בר, סמנכ"לית השיווק של HOT, פורשת

שימשה בתפקיד 5.5 השנים. בר-סבר נחשבה סמנכ"לית שיווק מצליחה החתומה על השפה העממית של HOT; בר-סבר: "הבאנו את החברה למובילות טכנולוגית ובשורה התחתונה למדדים פיננסיים ראויים ביותר"

01.06.2015, 12:25 | אופיר דור

אחרי חמש וחצי שנים בתפקיד סמנכ"לית השיווק של HOT, סביון בר-סבר, הודיעה על פרישתה. החברה לא הודיעה עדיין על מינוי מחליף.

בר-סבר נחשבת לסמנכ"לית שיווק מצליחה והיא חתומה על מהלכים שיווקים רבים של HOT כמו הפיכת ה-100 מגה למהירות הסטנדרט באינטרנט, וההשקות של מהירות 200 מגה, חבילת "הכל כלול" בטלוויזיה וקופסת התקשורת המתקדמת של החברה ה-FiberBox. בר-סבר אפיינה את השפה התקשורתית ההומוריסטית והעממית שמאפיינת את HOT.

 

בר-סבר הגיעה ל-HOT ב-2009 לאחר שאולצה לפרוש מתפקידה כסמנכ"לית השיווק של קוקה-קולה בעקבות ראיון שלא מצא חן בעיני מנכ"ל החברה המרכזית למשקאות, יצרנית קוקה-קולה, איציק תמיר. ב-HOT היא החליפה את דינה תמיר שעזבה לאחר שנה וחצי.

אילן צחי, מנכ"ל HOT, צילום: אלי דסה אילן צחי, מנכ"ל HOT | צילום: אלי דסה אילן צחי, מנכ"ל HOT, צילום: אלי דסה

בר-סבר התייחסה לפרישתה ואמרה כי "בחמש וחצי שנים אלו הובלתי יחד עם חבריי להנהלת HOT את אחד המהפכים העסקיים המשמעותיים ביותר בשוק התקשורת, מחברת כבלים לקבוצת תקשורת מובילה. העמקנו את היצע השירותים הייחודי שלנו, הבאנו את החברה למובילות טכנולוגית ובשורה התחתונה למדדים פיננסיים ראויים ביותר".

מנכ"ל HOT אילן צחי ציין בהודעת החברה כי "סביון הביאה עימה שילוב של יצירתיות יוצאת דופן עם יכולת אנליטית גבוה ומקצועיות ניהולית מעוררת השראה, שאפשרו לה להוביל בתקופה מורכבת ומלאת אתגרים להיות חלק בהזנקת החברה להובלה בשוק תחרותי, סבוך ומאתגר. אין ספק שסביון הטביעה את חותמה ואני מאחל לסביון הרבה הצלחה בהמשך דרכה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות