אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אופל חושפת: זוהי האסטרה החדשה צילום: יצרן

אופל חושפת: זוהי האסטרה החדשה

על פי החברה הדגם המיועד להגיע גם לישראל יהיה קל ב-130 קילוגרמים וקצר בחמישה סנטימטרים מהדגם הנוכחי, אך במקביל יהיה מרווח יותר מבפנים

01.06.2015, 18:49 | תומר הדר

אופל הגרמנית חושפת היום תמונות ומפרטים ראשונים של האסטרה החדשה, שתוצג בעוד מספר חודשים בתערוכת הרכב של פרנקפורט.

קראו עוד בכלכליסט

על פי נתוני אופל, האסטרה החדשה, המיועדת להגיע גם לישראל, תהיה קלה מן האסטרה הנוכחית בכ-130 קילוגרמים, הודות לשימוש בחומרים קלים. השלדה לבדה נהנית מהפחתת משקל ניכרת, מכ-350 קילוגרמים ל-280 קילוגרמים. היצע המנועים צפוי לכלול מנועי בנזין בעלי טורבו, בנפח 1.4 ליטרים, המפיקים 145 כוחות סוס ומנועי בנזין בנפח של ליטר בודד אחד, המפיקים 100 כוחות סוס. לצידם יוצע גם מנוע טורבו דיזל בנפח 1.6 ליטרים.

אופל אסטרה החדשה, צילום: יצרן אופל אסטרה החדשה | צילום: יצרן אופל אסטרה החדשה, צילום: יצרן

על פי הנתונים שאופל מפרסמת, האסטרה צפויה להיות קצרה מן הדגם הנוכחי המשווק כיום בישראל: אורכו של הדגם החדש הוא 4.37 מטרים- כמעט חמישה סנטימטרים פחות מן הדגם הנוכחי - ואילו בסיס הגלגלים יהיה קצר בשני סנטימטרים. עם זאת, לפי אופל המרווח הפנימי יהיה גדול מזה של הדגם הנוכחי - ומציע למשל תוספת של 3.5 סנטימטרים למרווח הרגליים של הדגם הנוכחי.

רשימת האבזור במפרט האירופי כוללת בין היתר מערכת המסייעת לרכב לשמור על ניתב הנסיעה, אזהרה מפני בלימה פתאומית של הרכב שמלפנים ומערכת המסוגלת להתריע בפני הנהג על תנועה בנקודות המתות שבצידי הרכב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות