אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכבי תל אביב חתמה על הסכם חסות עם הייסנס

מכבי תל אביב חתמה על הסכם חסות עם הייסנס

אלופת ישראל תקבל בין 700 אלף שקל ל-800 אלף שקל בעונה מענקית האלקטורניקה הסינית. כמו כן, אדידס עיצבה מדים מיוחדים לזוכה הטרבל

04.06.2015, 18:59 | שירות כלכליסט

HISENSE, חברת האלקטרוניקה הסינית הבינלאומית חתמה על הסכם "שותפות אסטרטגית" עם מכבי תל אביב. היא תהיה הספונסרית המשנית הגדולה ביותר של הארגון, לאחר החתימה שלו מכבי תל אביב עם HP בחודש שעבר.

קראו עוד בכלכליסט

שחקני מכבי תל אביב עם המדים החדשים של אדידס. טל בן חיים מצטרף שחקני מכבי תל אביב עם המדים החדשים של אדידס. טל בן חיים מצטרף שחקני מכבי תל אביב עם המדים החדשים של אדידס. טל בן חיים מצטרף

הלוגו של הייסנס יוצמד על גבי מכנסי הקבוצה במשחקיה הרשמיים. על פי הערכות הרשמיות, ההסכם שווה בין 700 אלף שקל ל-800 אלף שקל בעונה. השותפות עם הייסנס מצרפת את מכבי ת"א לרשימה מכובדת של מועדונים אירופאיים אשר קשורים גם הם לשותפות עם הייסנס כגון מועדון הכדורגל מהבונדסליגה שאלקה 04, קבוצת 'רד-בול' מהפורמולה 1 וכן טורניר אוסטרליה הפתוחה בטניס. הייסנס גם העניקה חסות לנבחרת ישראל.

חברת Danvis Sports, שעבדה מטעם מכבי תל אביב, היתה אחראית להסכם. כפי שהיתה אחראית להסכמים עם HP ואדידס.

בחדשות נוספות ממכבי תל אביב, שהחתימה גם את הבלם טל בן חיים, הקבוצה זכתה לעיצוב מדים מיוחד של ענקית הספורט אדידס, המלבישה הרשמית של המועדון. חולצת הבית החדשה של הקבוצה עוצבה במיוחד עבור מכבי במראה חדש לחלוטין - חצי כחול, חצי צהוב, "בהשראת צבעי המועדון הדומיננטיים", לפי ההודעה לתקשורת.

מנכ"ל מכבי תל אביב, מרטין ביין, ברך על השותפות ואמר: אנחנו גם שמחים להציג את חברת הייסנס שמצטרפת כשותפה החדשה של מכבי תל אביב, בכך מצטרף המועדון לרשימה מכובדת ויוקרתית של מועדוני ספורט בינלאומיים הקשורים לחברה".

מנכ"ל הייסנס ישראל, גיא אדרי, הוסיף: "עם מכבי תל אביב אנחנו משוכנעים שהצטרפנו לשותף הנכון כדי להמשיך את ההצלחה שלנו. מבחינתנו ההתאמה למכבי תל אביב, הן מבחינת החזון וערכי המותג, היא מושלמת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות